Валютні документи

Модуль призначений для створення документів, необхідних при продажу, купівлі або переказів валюти. Згідно з названим списком ведуться окремі реєстри для кожного виду документа:

  • Заява на покупку валюти;
  • Заява на продаж валюти;
  • Заява на обов. продаж;
  • Заява на переведення.

Робота з модулем Валютні документи можлива через тонкий та веб-клієнт.

Реалізація модулю Валютні документи в web версії Комплексу знаходиться у розробці.

При роботі з модулем через тонкий або веб-клієнт, користувачу доступні функції: створення, перегляду, редагування, пошуку, фільтрування та сортування даних.

Мал. 1. Модуль Валютні документи через веб та тонкий клієнт
Модуль Валютні документи через веб та тонкий клієнт

Документи, зареєстровані в модулі Виписки банку, які мають статус Оплачено, не модифікуються. У реєстрі вони виділяються чорним кольором. Доступні для модифікації документи, які не зареєстровані в банківських операціях (статус Чернетка) відображаються в реєстрі синім кольором.

Друк реєстру виконується за пунктом меню Реєстр / Друк (клавіша F9 або за допомогою іконки на панелі інструментів –???). Друк документа – пункт меню Реєстр / Друк документа (комбінація клавіш Ctrl + F9).

Описаний далі функціонал доступний при роботі з модулем Валютні документи через тонкий клієнт.

Для переміщення документу в інший журнал, потрібно обрати документ чи документи з реєстру (по клавіші Пробіл або поставити відмітку??? у відповідному полі за допомогою лівої клавіші миші) і по пункту меню Реєстр / Перемістити в журнал (комбінація клавіш Shift + Ins) обирається журнал для переміщення вибраних документів. Копіювання документів відбувається аналогічно, але по пункту меню Реєстр / Копіювати в журнал (комбінація клавіш Shift + F5).

Для документів Заява на покупку валюти, Заява на продаж валюти, Заява на обов’язковий продаж, Заява на переказ по пункту меню Документ / Рознесення по статтям… (комбінація клавіш Alt + S або за допомогою іконки на панелі інструментів – ???) здійснюється рознесення грошових коштів за статтями.

По комбінації клавіш Shift + Ctrl + C (по пункту меню Реєстр / Зведена таблиця або за допомогою іконки на панелі інструментів –???) відкривається вікно Представлення даних, в якому обирається вид даних для проведення аналізу.

По комбінації клавіш Shift + Ctrl + E (по пункту меню Реєстр / Експорт поточного представлення або за допомогою іконки на панелі інструментів –???) здійснюється експорт відібраних в поточному вигляді записів в формат Excel.

Оновити реєстр можна по пункту меню Реєстр / Оновити (комбінація клавіш Ctrl + F2 або за допомогою іконки на панелі інструментів –???).

Перегляд пов’язаних документів з обраним платіжним документом здійснюється по пункту меню Правка / Документообіг (комбінація клавіш Alt + Z або за допомогою іконки на панелі інструментів – ???). У вікні схематично відображаються документи, що логічно зв’язані між собою.

Згідно з пунктом меню Сервіс / Протокол змін (комбінація клавіш Alt + F10) відкривається протокол змін за вибраний період часу.

Згідно з пунктом меню Сервіс / Протокол зміни запису (комбінація клавіш Shift + F10) відкривається протокол переміщення документів по журналам за обраний період часу.

Процедура створення документу описана у п. Створення валютного документа.