Вимоги до робочої станції ISpro

На робочій станції ISpro зберігаються програмні модулі, що найбільш часто викликаються, налаштування інтерфейсу конкретного користувача на конкретному робочому місці, файли криптозахисту інформації, тимчасові файли, які створюються в процесі роботи станції.

Встановлення робочих станцій може проводитися декількома способами.

Запуск робочої станції адміністратора Комплексу виконується з каталогу серверної частини <Диск> \ ISPRO.SRV \ DOS файл bpw.exe від імені адміністратора (або користувач повинен мати права адміністратора) на встановлення.

Запуск робочої станції користувача виконується за попереднім встановленням тонкого клієнта.

За допомогою веб-браузера (рекомендовано Chrome, Opera, Microsoft Edge, Mozilla Firefox) в полі адресного рядка вводиться адреса і виконується завантаження інсталятора (виконуючого файлу) для встановлення тонкого клієнта.

Завантажується файл ISproStation.exe за посиланням у форматі:

http://<адреса сервера аплікацій>:<порт>/stationsetup

Завантаження тонкого клієнта відбувається в каталог C:\ProgramData\ISPRO. Завантажений файл тонкого клієнта можна розповсюдити для користувачів, щоб кожний не проводив завантаження.

Після завантаження необхідно запустити файл ISproStation.exe від імені адміністратора (або користувач повинен мати права адміністратора) на встановлення.

Існують особливості використання Комплексу в термінальному режимі. Даний варіант доцільно застосовувати в тому випадку, коли в Комплексі працює досить велика кількість користувачів. Використання термінальних серверів більш переважно з точки зору витрачання обчислювальних ресурсів компанії. При використанні термінального режиму в локальній мережі файли станції розміщуються на комп'ютері користувача. Термінальний доступ підключення до віддаленого робочого столу через Інтернет проводиться за допомогою RDP клієнта (Remote Desktop Protocol).

Крім тонкого клієнта для роботи з Комплексом використовується веб-станція. За допомогою веб-браузера (рекомендовано Chrome, Opera, Microsoft Edge, Mozilla Firefox) проводиться робота з веб-клієнтом Комплексу.