Вимоги до мобільних додатків

З метою підвищення функціональності та зручності роботи користувачів з Комплексом, може застосовуватись додаткове програмне забезпечення – мобільні додатки:

Мобільні додатки реалізовані у зв'язку з Комплексом IS-pro і можуть використовуватись на мобільних пристроях й планшетах, що працюють під Android / iOS. Загальні відомості про мобільні додатки

Мобільні додатки Комплексу можна завантажити на маркетплейсах GooglePlay чи AppStore, посилання на них можна знайти на офіційному сайті IS-pro (https://ispro.ua/mobile) або безпосередньо з Комплексу Головному вікні Комплексу вибрати в командному меню пункт ?, потім – пункт меню Про програму).

Для роботи мобільних додатків на мобільних пристроях (планшет, смартфон) необхідна наявність платформ версії:

  • Android 6.0 або вище;
  • iOS (iPadOS) 9.0 або вище.

Мобільні додатки Комплексу можуть працювати в онлайн і офлайн режимах, що дозволяє виконувати функціональні обов'язки користувачів-співробітників підприємства незалежно від наявності доступу до мережі Інтернет.

Для роботи з Комплексом IS-pro необхідно налаштувати зв'язки мобільних додатків з Комплексом Налаштування спільної роботи Комплексу ISpro та мобільних додатків ISpro.