Вимоги до серверної частини ISpro

Серверна частина ISpro після встановлення займає, приблизно, 1 ГБ дискового простору. Надалі вона зростає в міру встановлення оновлень, в результаті створення користувачами власних звітів і модулів за допомогою вбудованих в Комплекс засобів розробки, та заповнення Комплексу даними..

Підтримуються операційні системи:

При встановленні серверної частини ISpro на виділеному сервері:

  • Windows Server 2016
  • .Windows Server 2019;

При встановленні серверної частини ISpro локально:

  • Windows 10;
  • Windows 11.

Для зв'язку з Oracle Database на комп'ютері для встановлення серверної частини ISpro повинен бути окремо встановлений 32-розрядний Oracle Client. Розрядність Oracle Client завжди 32 біта, незалежно від розрядності операційної системи і розрядності сервера БД Oracle Database. Встановлення Oracle Client повинно проводитися відповідно до рекомендацій по установці даного ПЗ, для забезпечення роботи ISpro, і повинно бути однотипним для всіх серверів і робочих станцій, які використовуються для роботи Комплексу.

Особливі вимоги пред'являються регіональним налаштуванням

На сервері необхідно налаштувати мову програм, які не підтримують UNICODЕ, в значення Український. Налаштування виконується в Панелі управління в пункті Мова і регіональні стандарти на закладці Додатково по кнопці Змінити мову системи ... - вказати Український (Україна).