Вимоги до серверної частини ISpro

Серверна частина ISpro після встановлення займає, приблизно, 1 ГБ дискового простору. Надалі вона зростає в міру встановлення оновлень, в результаті створення користувачами власних звітів і модулів за допомогою вбудованих в Комплекс засобів розробки, та заповнення Комплексу даними..

Підтримуються операційні системи:

При встановленні серверної частини ISproна виділеному сервері:

  • Windows Server 2012 (не нижче);
  • Windows Server 2012 R2;
  • Windows Server 2016.

При встановленні серверної частини ISproлокально:

  • Windows 8.1 (не нижче);
  • Windows 10.

Для зв'язку з Oracle Database на комп'ютері для встановлення серверної частини ISpro повинен бути окремо встановлений 32-розрядний Oracle Client. Розрядність Oracle Client завжди 32 біта, незалежно від розрядності операційної системи і розрядності сервера БД Oracle Database. Встановлення Oracle Client повинно проводитися відповідно до рекомендацій по установці даного ПЗ, для забезпечення роботи ISpro, і повинно бути однотипним для всіх серверів і робочих станцій, які використовуються для роботи Комплексу.

Особливі вимоги пред'являються регіональним налаштуванням

На сервері необхідно налаштувати мову програм, які не підтримують UNICODЕ, в значення Русский. Налаштування виконується в Панелі управління в пункті Мова і регіональні стандарти на закладці Додатково по кнопці Змінити мову системи ... - вказати Український (Україна) /(Русский (Росія)).