RB2 Розрахунки з бюджетом (розрахунок)

Формування таблиці 2. Розрахунки з бюджетом (розрахунок) проводиться в модулі Фінансові таблиці системи Фінансове планування й аналіз.

Для створення таблиці Розрахунки з бюджетом для Фінансового плану у полі Журнал шаблонів по клавіші F3 обрати журнал 2 Фінансовий план.

Встановити курсор у лівому табличному полі на шаблон таблиці RВ2 2. Розрахунки з бюджетом (розрахунок). Перейти в праву табличну частину. У полі Журнал таблиці по клавіші F3 обрати відповідний журнал (якщо налаштовано) або Документи без журналу.

При формуванні таблиці вперше, встановити курсор у правому табличному полі та перейти по пункту меню Реєстр / Створити або натиснути клавішу Insert. Якщо вже раніше була сформована таблиця, то по пункту меню Реєстр / Копіювати або по клавіші F5 провести копіювання.

У вікні Властивості таблиці вказати Номер, наприклад для первинного плану ФП-2, для уточнюваного ФП-3, тощо. Номер всіх таблиць плану за один період повинен бути однаковий, оскільки при формуванні друкованих форм по ньому використовується фільтр вибору таблиць (букви аналогічні протягом року наприклад ФП - для друку). Вказати Квартал, Рік, Статус, якщо необхідно вказати Коментар та натиснути кнопку ОК.

Встановити курсор на таблицю та натиснути клавішу Enter для входження в таблицю.

Для перерахунку таблиці натиснути кнопку ОК.

Таблиця 2 Розрахунки з бюджетом до Фінансового плану розрахована. Провести уточнення якщо необхідно.

Проведення перерахунку показників таблиці проводиться по пункту меню Реєстр /Виконати перерахунок або комбінації клавіш Ctrl+P.

По пункту меню Вид/Режим відображення рядків встановити відмітку Код і найменування, у таблиці в колонці показників відображається код і найменування, або обрати Найменування відображатися будуть тільки найменування рядка.

Примітка: В таблиці шаблону RВ2 та ЗRВ2 Розрахунки з бюджетом (розрахункова) по всіх детальних рядках таблиці прописана аналітика 0 ( Без аналітики), а виведення даних регулюється кореспонденцією рахунків, прописаних в методиці розрахунку.
При необхідності редагування чи перевірки, встановити курсор на певний рядок і натиснути клавішу Enter.

При знайдені при перевірці незадовільних результатів бажано знайти проблему та її усунути.

Якщо проблема не знайдена, а зміни необхідні - для редагування встановити курсор на рядок та натиснути клавішу F4. У Аналітичній картці внести зміни та натиснути кнопку ОК.

Натиснути на піктограму для збереження. Провести перерахунок таблиці.

Якщо необхідно, по пункту меню Правка/Відмінити ознаку ручної модифікації чи комбінації клавіш Ctrl+F8, при внесені правки шрифт ручних внесень перетвориться на синій.