Заповнення довідника Календар

Налаштування довідника Календар проводиться у системі Загальні довідники в модулі Календар.

У довіднику Календар налаштовується табель-календар відповідно до директивних документів та рекомендацій. Результати цього налаштування в подальшому використовуються при налаштуванні графіків робіт, формування табелю обліку робочого часу та розрахунків заробітної плати.

Для заповнення довідника необхідно зробити наступні дії:

На закладці Свята для святкових днів вказується:

  • День
  • Місяць - місяць обрати зі списку по клавіші F3
  • Найменування свята.

Для святкових днів, дата яких змінюється з року в рік, або для разових свят необхідно крім числа і місяця вказати значення року. Наприклад, для свята Великдень – зазначити 26 квітня 2019 року

У разі, якщо в передсвятковий день час роботи скорочується, кількість годин скорочення робочого дня вказується в полі Скорочення рядка відповідного свята.

По пункту меню Правка / Розставити перенесення свят проводиться автоматичне перенесення свят, які потрапляють на вихідні дні. Зазначити рік на який пройде розставляння.

Якщо вже були внесені зміни щодо перенесення в календар, то при використанні даного пункту меню вони будуть замінені.

Увага: Для використання даного пункту меню необхідно, щоб в довіднику був заповнений список святкових днів на закладці Свята.

На закладці Перенесення дат також налаштовуються перенесення святкових і вихідних днів конкретного року, що не розставилися автоматично або не є перенесенням на державному рівні. Наприклад, якщо в 2019 р. 30 квітня (вівторок) рекомендовано оголосити вихідним днем, а 11 травня (субота) - робочим, то на даній закладці необхідно:

1. В полі Перенести дату вказати 30/04/19 (вибрати з вікна

Календар , що викликається по клавіші F3 безпосередньо з

даного поля, або набрати з клавіатури);

2. В полі На дату вказати 11/05/19;

3. Для завершення операції натиснути кнопку ОК .