Заповнення довідника Календар

Налаштування довідника Календар проводиться у системі Загальні довідники в модулі Календар.

У довіднику Календар налаштовується табель-календар відповідно до директивних документів та рекомендацій. Результати цього налаштування в подальшому використовуються при налаштуванні графіків робіт, формування табелю обліку робочого часу та розрахунків заробітної плати.

Для заповнення довідника необхідно зробити наступні дії:

На закладці Свята для святкових днів вказується:

  • День
  • Місяць - місяць обрати зі списку по клавіші F3
  • Найменування свята.

Для святкових днів, дата яких змінюється з року в рік, або для разових свят необхідно крім числа і місяця вказати значення року.

У разі, якщо в передсвятковий день час роботи скорочується, кількість годин скорочення робочого дня вказується в полі Скорочення рядка відповідного свята.

По пункту меню Правка / Розставити перенесення свят проводиться автоматичне перенесення свят, які потрапляють на вихідні дні. Зазначити рік на який пройде розставляння.

Якщо вже були внесені зміни щодо перенесення в календар, то при використанні даного пункту меню вони будуть замінені.

Увага: Для використання даного пункту меню необхідно, щоб в довіднику був заповнений список святкових днів на закладці Свята.

На закладці Перенесення дат також налаштовуються перенесення святкових і вихідних днів конкретного року, що не розставилися автоматично або не затверджені на державному рівні, для цього необхідно:

  • В полі Перенести дату вказати потрібну (вибрати з вікна Календар , що викликається по клавіші F3 безпосередньо з даного поля, або набрати з клавіатури);
  • В полі На дату вказати потрібну;
  • Для завершення операції натиснути кнопку ОК .