Створення об’єктів обліку

Для обліку грошових коштів підприємства необхідно створити для об’єкти обліку. Створення об’єктів обліку проводиться в системі Керування фінансовими розрахунками / Облік грошових коштів в модулі Налаштування на закладці Об’єкт обліку.

Для кожного банківського рахунку, каси, підзвіту необхідно створити окремий об'єкт обліку. При проведенні обліку у валюті, створити окремі об'єкти для кожної валюти. Для створення нового об'єкту встановити курсор встановити у табличну частину вікна та по клавіші Ins створити об’єкт обліку.

Обрати тип відповідно до об'єкту. Наприклад, Каса в національній валюті.

В залежності від об'єкту обліку поля можуть відрізнятися.

Заповнити поля:

  • Найменування - можна зазначити Каса в нац. валюті або іншу довільну назву;
  • Балансовий рахунок - обрати рахунок з плану рахунків;
  • Аналітична картотека - заповнюється при необхідності
  • Рахунок підзвіту 1 - обрати рахунок з плану рахунків;
  • Рахунок підзвіту 2 - обрати рахунок з плану рахунків;

    Окремі рахунки підзвіту в даному випадку можна зазначити, наприклад, для бюджетних установ окремо по загальному фонду , окремо по спеціальному фонду.

  • Рахунок депоненту - обрати рахунок з плану рахунків;

Зберегти по піктограмі . По закінченню налаштування надати доступ до створених Об’єктів обліку іншим співробітникам, які будуть працювати з даним рахунком.

Надання доступу для ролі або користувача проводиться в модулі Керування доступом в системі Керування фінансовими розрахунками / Облік грошових коштів на закладці Об’єкт обліку по клавіші F4.