ЗOFP Основні фінансові показники (розрахунок) фінзвіт

Для формування таблиці 0 Основні фінансові показники до Звіту про виконання фінансового плану у полі Журнал шаблонів вікна Фінансові таблиці по клавіші F3 обрати журнал 3 Фінансовий звіт.

Встановити курсор у лівому табличному полі на шаблон таблиці ЗOFP Основні фінансові показники (розрахунок). Перейти в праву табличну частину. У полі Журнал таблиці по клавіші F3 обрати певний журнал (якщо налаштовано) або обрати пункт Документи без журналу.

Якщо таблиця формується вперше, встановити курсор у правому табличному полі та по пункту меню Реєстр / Створити або клавіші Insert створити розрахунок. Якщо такий розрахунок вже існує провести копіювання по пункту меню Реєстр / Копіювати або по клавіші F5.

Формування таблиці 0 Основні фінансові показники до Звіту про виконання фінансового плану аналогічно, як при формуванні таблиці по фінансовому плану.

У вікні Властивості таблиці вказати Номер. Номер всіх таблиць за один період повинен бути однаковий, оскільки при формуванні друкованих форм по ньому використовується фільтр вибору таблиць. Також заповнити поля Квартал, Рік, Статус, при необхідності вказати Коментар та натиснути кнопку ОК.

У таблицю автоматично підтягуються суми, виходячи із введеної кореспонденції рахунків і аналітики та методики розрахунків.

Якщо вірно прописане аналітика по всіх рядках Звіту про виконання фінансового плану, враховуючи рахунки/субрахунки робочого плану і аналітику до них, вірно сформовані всі таблиці фінансового плану та звіту, то показники в таблиці, сформованої на основі шаблону ЗOFP 0.Основні фінансові показники (розрахунок) по всіх колонках виводяться автоматично. Але за потреби є можливість в ручному режимі вносити коригування з перерахунком підсумків по підсумкових рядках.

При необхідності редагування чи перевірки, встановити курсор на певний рядок і натиснути клавішу Enter. Встановити курсор на рядок та натиснути клавішу F4. У Аналітичній картці внести зміни та натиснути кнопку ОК. Для збереження натиснути піктограму .

Проведення перерахунку показників таблиці проводиться по пункту меню Реєстр /Виконати перерахунок або комбінації клавіш Ctrl+P.

Правки, що внесені вручну, відображаються в таблиці шрифтом зеленого кольору. За необхідності приховання внесених правок ручним способом відмітити пункт меню Правка/Відмінити ознаку ручної модифікації або комбінація клавіш Ctrl+F8 . Дані відобразяться синім кольором.