Налаштування робочого місця

Налаштування робочого місця проводиться в декілька етапів. Адміністратор системи налаштовує роль, яку призначає користувачу. Налаштування ролі та створення користувача див. окрему нотатку.

Користувач може налаштувати для себе комфортне середовище. Для цього спочатку проводиться налаштування інтерфейсу у головному меню по пункту меню Сервіс / Налаштування інтерфейсу.

Основні можливості налаштування інтерфейсу:

У полі Мова введення вибрати мову для введення даних в документах в незалежності від мови інтерфейсу.

При необхідності змінити масштаб. Рекомендовано для збільшення відображення, в залежності від розміру монітору, обрати першу зупинку курсору.

При необхідності по кнопці Кольори інтерфейсу змінити кольорову гаму інтерфейсу. Якщо налаштована вами кольорова гама вас не влаштує, то повернути стандартну кольорову гаму можна по кнопці За замовчуванням.

Вибрати мову віконного інтерфейсу. Натиснути кнопку ОК.

Для комфортної роботи можна провести налаштування робочого столу. У головному меню, по пункту меню Вид вибрати пункт По замовчуванню.

Робоча зона системи розділяється на два вікна. У вікні Обране можна додати кнопки модулів, які найчастіше використовуються у роботі.

Для додавання кнопки модулю курсор встановити на необхідний модуль у головному меню. По клавіші F5 скопіювати (мишею перетягнути) ярлик модуля.

Для видалення непотрібних ярликів встановити курсор на ярлик та натиснути клавішу F8.

Відображення правого вікна може бути змінено. По правій клавіші миші можна упорядкувати значки по сітці або автоматично.

При виборі пункту Групи вигляд вікна Обране зміниться на інший. Такий вид бажано обирати при значній кількості іконок.

Якщо налаштовані схеми бізнес-процесів організації, то по пункту Схема відобразиться налаштована схема бізнес-процесу, яка допомагає в роботі, так як відображає послідовність роботи користувача.