Налаштування параметрів для подорожніх листів

Перед початком створення подорожніх листів необхідно одноразово провести налаштування в системі Облік автотранспорту в модулі Подорожній лист.

У реєстрі подорожніх листів по пункту меню Сервіс/Налаштування необхідно встановити відмітки за окремими параметрами .

Налаштування таких параметрів проводиться для комфортності роботи. У вікні Налаштування користувача необхідно поставити відмітки, для виконання певних дій чи обмежень.

Для визначення необхідних видів подорожніх листів і програми розрахунку за замовчуванням у кожного з типів Подорожніх листів встановлюються необхідні відмітки - Вантажний автомобіль, Легковий автомобіль, Автобус,Загальні. Відзначити тільки використовувані види подорожніх листів.

Визначають денну норму часу багатоденних Подорожніх листів (ПЛ).

Час обіду (зменшує денну норму робочого часу).

При необхідності встановлюються відмітка Не проводити перерахунок показань спідометра з повернення в гараж при редагуванні графіка роботи для багатоденних ПЛ .

При необхідності встановлюється параметр Не оновлювати спідометр і залишки палива з останнього закритого ПЛ (якщо параметр не встановлено, то при кожному вході в ПЛ спідометр і залишки оновлюються. Оновлення відбувається при вході в ПЛ, а не при виході. Якщо більше немає необхідності заходити в ПЛ, то можна його закрити і показання спідометра будуть збережені. Якщо параметр встановлено, то будуть зберігатися показання спідометра при поверненні, при цьому залишки не оновлюватися).

Налаштовується Заборона на створення Подорожні листи для автомобілів, що знаходяться: У ремонті, На ТО-1, На ТО-2, В оренді, В експлуатації по відкритих ПЛ.

За необхідності встановлюється Одиниця виміру ваги вантажу.

Після встановлення інших необхідних відміток натиснути кнопку ОК.