Налаштування довідника дорогоцінних матеріалів

Для ведення обліку дорогоцінних металів у складі основних засобів в Комплексі необхідно налаштувати довідник дорогоцінних матеріалів. Таке налаштування проводиться в системі Основні засоби в модулі Налаштування. На закладці Довідники в розділі Дорогматеріали.

У вікні праворуч відображаються, створюються та видаляються позиції довідника.

Довідник дорогоцінних матеріалів створюється трьохрівневий, в протилежному випадку позиції довідника не будуть підтягуватись у картки основних засобів.

Перший рівень. Встановити курсор миші у вікні праворуч і по пункту меню Реєстр/Створити вибрати пункт групу/підгрупу поточного рівня.

У вікні Створення запису зазначити Код (однозначний) і Найменування дорогоцінного металу. Натиснути кнопку ОК.

Другий рівень. Встановити курсор миші у вікні праворуч на створену групу і по пункту меню Реєстр/ Створити вибрати пункт групу/підгрупу підлеглого рівня.

У вікні Створення запису зазначити Код (двозначний) і Найменування дорогоцінного металу. Натиснути кнопку ОК.

Третій рівень. Встановити курсор миші у вікні праворуч на створену підгрупу і по пункту меню Реєстр/Створити вибрати пункт групу/підгрупу підлеглого рівня.

У вікні Створення запису зазначити Код (чотирьохзначний) і Найменування дорогоцінного металу. Натиснути кнопку ОК.

Отримуємо багаторівневий довідник дорогоцінних матеріалів. Позиції, які відображені синім кольором, будуть обиратися у картках основних засобів. Крім металів у довіднику можуть бути дорогоцінні каміння, тощо.