Створення документу Інвентаризація резерву відпусток
Створення документу Інвентаризації резерву відпусток проводиться системі Облік праці та зарплати, у групі модулів Документи, у модулі Документи.
Після повного розрахунку зарплати, створити новий документ із видом оплати Інвентаризація відпусток.
За пунктом меню Реєстр/Створити створити документ із видом оплати Інвентаризація відпусток.
Всередині документа за пунктом меню Реєстр/Дані для розрахунку ввести дату початку та закінчення періоду, за який виконується інвентаризація (перше та останнє число місяця). Період повинен співпадати з періодом існуючого резервного документа. Натиснути кнопку ОК.
За пунктом меню Реєстр/Вибір працівників за списком, користуючись фільтрами та навігатором підрозділів, відібрати працівників. За пунктом меню Правка/Вибрати всіх можна вибрати всіх співробітників. Натиснути кнопку ОК, працівники будуть внесені в документ.
По пункту Реєстр/Розрахувати проводиться розрахунок даних для інвентаризації.
- Дати початку та кінця використовуються для позначення періоду інвентаризації та мають співпадати з датами документа резерву, що підлягає інвентаризації.
- Кількість днів резерву завантажується з документа резерву з ідентичним періодом (поле вихідного сальдо днів), за умови, що співробітник був присутній у документі.
- Кількість днів фактичної відпустки може дорівнювати нулю або більше нуля і включає кількість днів наданих відпусток та дні компенсації відпустки, нараховані у зазначеному періоді. Завантажується з нарахувань працівника, може бути редаговано.
- Вихідна кількість днів резерву – це залишок днів із резерву за вирахуванням днів фактичної відпустки.
– Середньоденна оплата розраховується на початок наступного періоду. Наприклад, якщо період інвентаризації березень, період збирання заробітку буде з минулого квітня до поточного березня. Це поле редагується. Налаштування розрахунку відповідають параметрам резерву.
- Сума фактичної відпустки за період може дорівнювати нулю або більше нуля і включає суму нарахованих відпусткових та компенсацію відпустки, нараховану у зазначеному періоді. Завантажується з нарахувань працівника, може бути редагована.
- Сума ЄСВ фактичної відпустки за період також завантажується із даних працівника за період.
- Сума резерву відпустки завантажується із резерву за даний період.
- Сума резерву ЄСВ також завантажується із документа резерву за цей період.
- Залишок суми відпустки – це сума резерву відпустки мінус сума фактичної відпустки.
- Залишок суми ЄСВ – сума резерву ЄСВ мінус сума ЄСВ фактичної відпустки.
- Вихідне сальдо резерву – вихідна кількість днів за цим документом помножена на актуальну Середньоденну.
- Вихідне сальдо ЄСВ – вихідне сальдо резерву, помножене на ставку Єдиного соціального внеску працівника.
- Різниця суми резерву – різниця між сумою резерву та вихідним сальдо резерву.
- Різниця суми ЄСВ – різниця між сумою ЄСВ резерву та вихідним сальдо ЄСВ.
Для відображення документу в розрахунковому листі документ в реєстрі документів по пункту меню Реєстр/Закрити документ закрити. Після закриття документу сума відображається в розрахунковому листі співробітника, але у суму нарахувань не входить.