Загальні правила налаштування імпорту шаблонів з M.E.DOC в ISPRO

Комплекс ISpro підтримує обмін документами з програмою M.E.Doc, яка допомагає в роботі з документами різних типів і призначення. Для безперебійного та якісного імпорту шаблонів з програми M.E.Doc у програму ISpro необхідно дотримуватись наступних умов:

  • Якісно налаштувати інтернет-зв’язок.
  • Отримати діючий ключ в M.E.Doc.
  • При оновленні версії M.E.Doc отримати новий ключ.
  • У Windows встановити/перевірити наявність пакет Microsoft.NET Framework 3.5.
  • Провести відповідні налаштування у підсистемі Адміністратор.
  • Налаштувати шаблони для імпорту.

Налаштування параметрів для проведення імпорту шаблонів з програми M.E.Doc у Комплекс ISpro проводяться у системі Адміністратор у модулі Користувачі і ролі.

У модулі Користувачі і ролі на закладці Користувачі праворуч на закладці Загальні відмічаємо параметри Зв’язок з програмою M.E.Doc і Вибір шаблона передачі в M.E.Doc. Зберігаємо зміни і закриваємо вікно.

Для імпорту шаблонів запуск програми M.E.Doc потрібно робити у програмі ISpro. Запуск проводимо у системі Сервіс через модуль Запуск програми M.E.Doc. Якщо запуск не відбудеться, то існують проблеми у налаштуванні зв'язку.

В імпортованих шаблонах необхідно провести налаштування шаблону, щодо до відповідності полів програми M.E.Doc з полями ISpro.

В програмі ISpro є можливість заповнення полів шаблонів вручну, а також зі списку. Для заповнення зі списку потрібно:

  • у модулі Регламентована звітність системи Адміністратор завантажити шаблон у програму ISpro по пункту меню Реєстр/Завантажити шаблон;
  • по пункту меню Реєстр/Початкове введення обрати документ, на базі якого необхідно заповнити поля нового шаблона;
  • за необхідності відкоригувати вручну.

Для коригування полів інформацію щодо точної назви полів M.E.Doc можна також побачити безпосередньо у M.E.Doc. Для цього у розділі Первинні документи в меню обрати пункт Шаблони первинних документів. У вікні Шаблони документів обираємо необхідний документ, у документі встановлюємо курсор на потрібному полі і праворуч викликаємо Властивості поля. В результаті отримуємо інформацію про назву поля, що відображається у полі Ідентифікатор.

Зміни в шаблоні зв'язку у програмі ISpro проводять у підсистемі Адміністратор в модулі Регламентована звітність.

У вікні Регламентована звітність відкриваємо закладку Пов’язані документи.

У верхній частині закладки Пов’язані документи в переліку документів ліворуч, Найменування в M.E.Doc, знаходимо потрібний документ, наприклад, Податкова накладна, і обираємо документ останнього розміщення, а саме Податкова накладна з початком дії 01/12/2015 і без закінчення дії. Праворуч, Найменування в ISpro, ставимо позначку навпроти податкової накладної на продаж та податкової накладної на покупку.

.

Аналогічно робимо по Додатку № 2.

В нижній частині вікна необхідно очистити поля ISpro N2_12 , N2_13.

Вид до очищення

Вид після очищення