Налаштування точності цін в податкових накладних на продаж

Для правильного відображення ціни товару (роботи, послуги) у податковій накладній на продаж у системі необхідно провести певні налаштування. У системі Логістика/Облік збуту зайти до модулю Налаштування.

У вікні Управління продажами. Налаштування у полі Точність цін зі списку обрати необхідне, наприклад Максимальна. Закрити вікно.

Далі складаємо податкову накладну на продаж у системі Бухгалтерський та податковий облік / Книга покупок/продажів у модулі Податкові накладні на продаж.

На закладці Специфікація податкової накладної відображаються товари, роботи, послуги, що належать до продажу і оподатковуються за цією накладною. У електронній формі накладної не відображаються ціни за товарами (роботами, послугами), але перевірити ціну за кожною позицією можна по пункту меню Документ/Змінити або по клавіші F4 у вікні Модифікація рядка документа.

Ціна товару відображається у формі податкової накладної, що виводиться на друк. По пункту меню Документ/Друк в параметрах звіту потрібно відмітити параметр Ціна береться зі специфікації. Натиснути кнопку ОК.

Отримуємо форму податкової накладної, що призначена для друку, де у розділі Б у стовпчику 7 зазначається ціна товару (роботи, послуги) з максимальною точністю.