Організація податкового обліку податку на прибуток в Комплексі ISpro

Для формування Податкової декларації з податку на прибуток в Комплексі ISpro необхідно провести певні налаштування і виконати певний порядок дій.

Організація починається зі створення Плану рахунків з метою формування даних для складання податкової декларації. В системі Загальні довідники у модулі План рахунків налаштовується додатковий план рахунків для проведення податкових розрахунків – Для декларації на прибуток. Для перегляду обрати у полі Бухгалтерська книга зі списку. Рахунки даного плану рахунків є забалансовими, тобто при складанні бухгалтерських проводок подвійний запис не застосовується.

Даний план рахунків використовується для складання бухгалтерський записів під час створення документів одночасно із складанням бухгалтерських проводок для формування фінансової звітності. При створенні бухгалтерської проводки для формування фінансової звітності обрати типову операцію як зазвичай. Формування проводки частіше за все відбувається одночасно по декількох планах рахунків.

Отримуємо записи для складання фінансової звітності і податкової декларації. Натиснути кнопку ОК.

Реєстр проводок для складання податкової декларації можна подивитись в системі Бухгалтерський та податковий облік в модулі Головний журнал. Для цього в полі Бухгалтерська книга обираємо відповідний план рахунків.

Також загальні суми операцій для складання податкової декларації можна подивитись в модулі Оборотно-сальдовий баланс. В полі Книга обрати потрібний план рахунків, в полі Тип рахунку обрати Забалансові рахунки.

Далі перейти до формування Податкової декларації з податку на прибуток, що розглядається в окремому файлі (Формування Податкової декларації з податку на прибуток).