Створення наказу про переселення студентів з одного гуртожитку в інший

Для переселення студентів з одного гуртожитку в інший створюється наказ з двома операціями:

  • про виселення при переселенні;
  • про поселенні при переселенні.

Створення наказу про переселення студентів з одного гуртожитку в інший здійснюється у системі Управління студентами у групі модулів Параметри у модулі Накази.

У вікні Реєстр наказів:

У полі Період вибрати період – поточний місяць або весь рік. Якщо ви вже раніше працювали в модулі період зазначати не потрібно, він запам’ятовується.

У полі Статус вибрати конкретний статус або всі.

У полі Журнал вибрати необхідний журнал. Якщо журналів в системі не створено, всі документи створюються в журналі Документи без журналу.

Увага: Вид журналу Всі журнали використовується тільки для перегляду. Створювати накази в цьому журналі неможливо.

З лівої сторони вікна Реєстру наказів обрати вид наказу – Всі.

Встановити курсор в табличну частину та по пункту меню Реєстр/Створити наказ або по клавіші Insert створити наказ.

У вікні Вибір виду наказу вибрати необхідний вид наказу – Переселення. Натиснути кнопку ОК.

Заповнити шапку наказу: Номер проекту, Дату реєстрації, Дату введення в дію. Обрати відповідальних осіб за Проекти, Узгодження та Затвердження наказів. При відсутності налаштування поля можуть бути порожніми.

Увага: Підписи, використані в наказі, налаштовуються в штатному розписі для відповідної штатної пропозиції, наприклад, керівника та головного бухгалтера.

Зазначити у полі Заголовок необхідний заголовок шапки наказу, у нашому випадку про переселення студентів з одного гуртожитку в інший та обрати з довідника підставу для створення наказу в полі Підстава – службова записка чи заява студента. Натиснути кнопку ОК.

Створення операції Виселення при переселенні

Встановити курсор на рядок проекту наказу та по пункту меню Реєстр/Створити операцію або комбінацією клавіш Shift+Ins створити операцію. Якщо переселення з одного гуртожитку в інший здійснюється одночасно декількох студентів, то створюється групова операція по пункту меню Реєстр/Створити групову операцію.

З довідника Вибір типової операції обрати операцію – Виселення при переселенні та натиснути кнопку ОК.

При створенні групової операції Переселення у вікні Створення операції: Виселення при переселенні на закладці Студенти по пункту меню Операція/Додати студентів або комбінацією клавіш Ctrl+S додати студентів.

У вікні Вибір студентів обрати пункт меню Вид/Навігатор підрозділів для додавання студентів за кожним факультетом, спеціальністю, курсом, формою навчання, групою. Відмітити клавішею Пробіл студентів, які виселяються з одного гуртожитку та з однієї кімнати для переселення в інший гуртожиток та кімнату. Натиснути кнопку ОК.

Після кожної відмітки у групі студентів потрібно підтвердити вибір: Так – відобразити операцію в наказі, Ні – відмінити операцію, Продовжити – перейти в наступний курс, групу.

Переходимо на закладку Операція. Необхідно заповнити поля:

  • поле Дата виселення заповнюється автоматично;
  • у полі Підстава виселення із запропонованого списку вибрати при переселенні;

Натиснути кнопку ОК.

При створенні операції Виселення при переселенні з гуртожитку одного студента (студентки) по пункту меню Реєстр/Створити операцію відкривається вікно Створення операції: Виселення при переселенні.

У вікні Створення операції: Виселення при переселенні у полі Прізвище І. Б. обрати з довідника Вибір студента необхідного студента та натиснути кнопку ОК.

Після вибору студента (студентки) у вікні Створення операції: Виселення при переселенні поле Табельний № заповнюється автоматично та відкриваються нові розділи для заповнення:

  • поля розділу Поточні дані студента заповнюються автоматично;
  • поля розділу Дані поселення заповнюються автоматично;
  • у розділі Дані операції поле Дата виселення заповнюється автоматично; у полі Підстава виселення обрати із запропонованого списку - при переселенні;

Натиснути кнопку ОК.

Створення операції Поселення при переселенні

Встановити курсор на рядок проекту наказу та по пункту меню Реєстр/Створити групову операцію створити групову операцію. З довідника Вибір типової операції обрати операцію – Поселення при переселенні та натиснути кнопку ОК.

У вікні Створення операції: Поселення при переселенні на закладці Студенти по пункту меню Операція/Додати студентів або комбінацією клавіш Ctrl+S додати студентів, які були виселені при переселенні.

Відмітити клавішею Пробіл студентів, які поселяються у гуртожиток в одну кімнату, переселені з іншого гуртожитку та кімнати. Натиснути кнопку ОК.

Підтвердити вибір групи студентів, натиснувши на необхідну клавішу.

Переходимо на закладку Операція та заповнити поля:

  • поле Дата поселення заповнюється автоматично;
  • у полі Дата виселення зазначити дату виселення при переселенні;
  • у полі Гуртожиток обрати із запропонованого списку № гуртожитку для поселення студентів при переселенні;
  • у полі Номер кімнати зазначити № кімнати;

Натиснути кнопку ОК.

При створенні операції Поселення при переселенні в гуртожиток одного студента (студентки) по пункту меню Реєстр/Створити операцію у вікні Створення операції: Поселення при переселенні у полі Прізвище І. Б. обрати з довідника Вибір студента необхідного студента та натиснути кнопку ОК.

Після вибору студента (студентки) у вікні Створення операції: Поселення при переселенні поле Табельний № заповнюється автоматично та відкриваються нові розділи для заповнення:

  • поля розділу Поточні дані студента заповнюються автоматично;
  • у розділі Дані операції поле Дата поселення заповнюється автоматично;
  • у полі Дата виселення зазначити дату виселення при переселенні;
  • у полі Гуртожиток обрати із запропонованого списку № гуртожитку;
  • № кімнати зазначити у полі Номер кімнати;
  • у розділі Дані поселення у полі Номер договору обрати з Довідника виконуваних договорів необхідний договір та тип договору;
  • поля Дата договору та Примітка до договору заповнюються автоматично;
  • натиснути кнопку ОК.

Встановити курсор на проект створеного наказу та по пункту меню Реєстр/Затвердити або комбінацією клавіш Alt+F5 затвердити наказ і натиснути кнопку ОК.

У вікні Надання номера наказу натиснути кнопку ОК.

У полі Статус змінити статус з Проекти на Проведені або Всі. У створеному наказі статус зміниться на Проведений.

Увага: В залежності від налаштування, статус наказу може змінюватися з Проекту на Затверджений, після чого його необхідно провести по пункту меню Реєстр/Провести.