Налаштування довідників автопідприємства, колони

Перед веденням обліку автотранспорту на корпоративних підприємствах виникає необхідність проведення налаштувань з організації обліку певних структурних підрозділів: автопідприємств чи колон, що є структурною одиницею великої організації. Створення відповідних довідників у системі здійснюють на закладці Довідники в модулі Налаштування системи Облік автотранспорту.

Перед заповненням довідників необхідно для зовнішнього автопідприємство в Довіднику контрагентів створити картки таких підприємств, якщо є власні структурні підрозділи перевірити наявність необхідних підрозділів в штатному розписі або в довіднику підрозділів (система Загальні довідники).

Автопідприємство може бути зовнішнім (якщо транспорт, що використовується орендований) і внутрішнім підрозділом. Дані зазначених довідників використовуються в картці автомобіля, при формування послуг автотранспорту. Також, якщо наприклад, автопідприємства знаходяться в різних місцях, то при включеному параметрі Облік температури в розрізі автопідприємств внесення температури повітря для розрахунки витрат палива проводиться для кожного такого автопідприємства окремо.

Заповнення довідника Автопідприємства.

На закладці Довідники/Автопідприємствапо пункту меню Реєстр / Створити або по клавіші Insert створити запис про автопідприємство.

У полі Код зазначити довільний код.

У полі Найменування вказати найменування автопідприємства, якщо це власна структура

Якщо автопідприємство зовнішнє у полі Контрагент по клавіші F3 обрати підприємство та натиснути кнопку ОК. Поле Найменування автоколони (при виборі контрагента) заповнюється автоматично.

Автотранспортне підприємство внесене до довідника автотранспортних підприємств.

Заповнення довідника Колони.

По пункту меню Реєстр / Створити або по клавіші Insert створити запис колони.

У полі Код зазначити довільний код.

У полі Найменування вказати найменування автоколони .Натиснути кнопку ОК.

Автоколона внесена до довідника.