Налаштування довідників для роботи електрокарів

Для роботи електрокарів (електромобілів) необхідно провести налаштування: сформувати Довідник одиниць виміру та Довідник номенклатури в системі Загальні довідники/ Номенклатура й ціни.

У модулі Довідник одиниць обліку сформувати групу одиниць потужності та сформувати одиницю кВт/год або kW/ h, інші необхідні одиниці.

У модулі Довідник номенклатур сформувати відповідну групу (підгрупу) для обліку електроенергії на електрокари (див. нотатку Створення нової номенклатурної позиції).

У групі (підгрупі) сформувати необхідну одинцю номенклатури.

Оскільки паливо обліковують в літрах у полі Додатково необхідно передбачити додаткову одиницю обліку літр.

У модулі Налаштування системи Логістика/Облік запасів:

  • на закладці Довідники створити довідники Групи місць зберігання, МВО – водії, Місце зберігання - склад Електроенергія для електрокар;
  • на закладці Об’єкти обліку створити об’єкт обліку Електроенергія.

Для роботи електрокарів (електромобілів) необхідно провести налаштування та сформувати довідники: Види палива, Марки автомобілів, Моделі автомобілів. Створення довідників у системі проводиться на закладці Довідники в модулі Налаштування системи Облік автотранспорту.

При налаштуванні довідника Паливо сформувати вид палива Електроенергія, обрати групу або створити її для електрокарів, (див. нотатку Налаштування довідника паливо).

При формуванні інформації про електрокар в довіднику Моделі автомобілів на закладці Паливо 1 в полі Паливо обрати основний вид палива Електроенергія і встановити норми споживання електроенергії за годину роботи електромобіля.

Примітка: При формуванні норми використання електроенергії враховувати об’єм накопичення акумулятора. При необхідності вказати поправочний коефіцієнт (див. нотатки Налаштування довідників типів, марок і моделей автомобілів).