Звіти

Модуль Звіти призначений для роботи з усіма звітами підсистеми в одному місці. Модуль зручний при первинному формуванні списку звітів і коригування форм і при формуванні облікової документації за день, місяць або інший період.

Більш докладно про формування звітів див. Керівництво адміністратора.../sys/sys_adm.ditamap.

Системний звіт RV36_001.RPF, відображає розподіл групових лічильників (будинкового або на групу квартир) між споживачами будинку. Звіт складається з двох таблиць. Одна - в розрізі споживачів будинку, що користуються даною послугою, відображає обсяги, пред’явлені споживачу на підставі квартирних показників лічильника або внаслідок розподілу обсягів групових лічильників (будинкового або на групу квартир). В другій таблиці відображені узагальнені обсяги всіх лічильників та інші характеристики, що використовуються для розрахунку обсягу для подальшого пред’явлення споживачам без квартирних лічильників.

У системному звіті R423_006.RPF Пільга 2 (друкована форма та експорт у dbf-файл) реалізоване групування даних по пільговикам для випадків, коли в рахунку на оплату присутні декілька послуг з однаковим методом розрахунку та у періоді нарахувань в особовому рахунку існує декілька наявних пільговиків.