Повернення підзвітних сум у іноземній валюті на валютний рахунок

Видана підзвіт іноземна валюта може бути повернена працівником на банківський рахунок підприємства. Облік операції з обліку повернення підзвітних сум у іноземній валюті ведеться в модулі Виписки банку системи Керування фінансовими розрахунками / Облік грошових коштів / Банк.

У полі Рахунок вікна Виписка банку по клавіші F3 та обрати необхідний рахунок в іноземній валюті, у нашому випадку – Валютний рахунок у Євро.

Встановити курсор у табличній частині вікна та по пункту меню Реєстр / Створити або по клавіші Ins або по піктограмі обрати операцію Повернення підзвітних сум.



У вікні Виписка банку: Повернення підзвітних сум Валютний рахунок у Євро заповнити реквізити:

Примітка:
Поля бірюзового кольору обов’язкові для заповнення.


  • у полі Дата операції: – автоматично зазначається поточна дата, при необхідності дату можна змінити вручну або по клавіші F3 задати з Календаря;
  • у полі ЦВ: – при веденні обліку в розрізі центрів відповідальності по клавіші F3 з Довідника центрів відповідальності обрати необхідний центр відповідальності;
  • у полі Документ: – по клавіші F3 обрати Меморіальний ордер;
  • у полі – вказати номер документу;
  • у полі від: – автоматично встановлюється поточна дата, при необхідності по клавіші F3 з Календаря обрати дату документу та натиснути кнопку ОК;
  • у полі Працівник: – по клавіші F3 з довідника Вибір працівника обрати необхідного працівника та натиснути кнопку ОК;


Після вибору працівника поле Підрозділ: – заповнюється автоматично;

  • у полі Валюта [Курс]: – валюта і курс заповнюються автоматично. При необхідності можна внести зміни – по клавіші F3 у вікні Вибір валюти і котирування:
  • у полі Валюта – по клавіші F3 обрати необхідний вид валюти;
  • у полі Котирування: – уточнити курс;


  • у полі Сума: – вручну внести суму повернення іноземної валюти. Гривневий еквівалент розраховується автоматично;
  • у полі Рахунок підзвіту – по клавіші F3обрати із запропонованого переліку субрахунок за певним видом іноземної валюти до рахунку Розрахунки з підзвітними особами на який буде зарахована сума повернення;


  • у полі Дата перерахунку: – автоматично встановлюється поточна дата;
  • у полі Валюта підзвіту: – автоматично встановлюється валюта по виписці.

Якщо вноситься інший вид валюти, то в полі Курс перерахунку внести коефіцієнт перерахунку.



Після заповнення всіх реквізитів по клавіші F2 або піктограмі зберегти внесену інформацію.

Для формування проводки з повернення підзвітних сум у іноземній валюті по пункту меню Операція / Проводки або комбінацією клавіш Alt + E або по піктограмі відкрити вікно Введення / Модифікація проводок по документу, у якому у полі Типова операція по клавіші F3 обрати операцію – Повернення підзвітних сум. Підтвердити збереження внесених змін, натиснувши кнопку Так. Операція внесена у реєстр Операції по рахунку у нашому випадку Валютний рахунок в Євро.



По пункту меню Операція / Провести документ або по комбінації клавіш Alt + Р або по піктограмі провести обрану господарську операцію у Головну книгу. Підтвердити проведення документу натиснувши на кнопку ОК.

Проведений документ до Головної книги, за яким сформовані проводки і операції у виписці банку відобразиться чорним жирним шрифтом.



Для перевірки відображення операції у Розрахунках з підзвітними особами перейти у модуль Розрахунки по авансовим звітам системи Керування фінансовими розрахунками / Облік грошових коштів / Розрахунки з підзвітними особами.

У полі Рахунок вікна Облік авансових розрахунків по клавіші F3 та обрати рахунок Підзвіт (валютний) за певним видом валюти.

У вікні Облік авансових розрахунків внесено операцію з повернення суми іноземної валюти виданої в підзвіт від певного працівника.