Робота в системі

Стартова сторінка

Для входу на стартову сторінку необхідно натиснути на піктограму кабінету, розташованого на сайті. Стартова сторінка дозволяє користувачеві ознайомитися з системою та її розробниками, прочитати останні новини, зареєструватися, передавати показання, оплачувати послуги. Створення свого облікового запису дозволяє скористатися всіма можливостями системи.

Реєстрація користувача

Для створення свого кабінету необхідно зареєструватися. Реєстрація проводитиметься по кнопці Зареєструватися.

При реєстрації введіть свою актуальну адресу електронної пошти (на неї буде надіслана реєстрація) або телефон, введіть пароль. Пароль повинен містити не менш 8 символів. В поле Підтвердити вказується повторно пароль.

Обов’язковим є зазначення згоди на обробку персональних даних.

Натиснути кнопку Зареєструватися.

Для контролю правильності введення пароля можна натиснути на значок Око.

Налаштування особового кабінету

Налаштування особового кабінету проводиться в будь-який момент роботи. Можна налаштувати інтерфейс відображення, змінити електронну пошту або змінити номер телефону, вибрати мову інтерфейсу і налаштувати отримання повідомлення по електронній пошті, змінити пароль (кнопка Змінити пароль).

Щоб змінити мову інтерфейсу на вкладці Інтерфейс в полі Мова вибрати необхідну.

В особистому кабінеті можна змінити основний контакт - на телефон або електронну адресу. При виборі електронної адреси, таку адресу необхідно підтвердити.

При невірному внесені коду натиснути Надіслати ще раз.

Після зміни параметрів натиснути кнопку Зберегти.

Управління рахунками за комунальні послуги

Для управління рахунками за комунальні послуги необхідно спочатку підключити перелік компаній, які виставляють рахунки за послуги.

У кабінеті це можна здійснити одним із двох способів:

  1. В пункті меню Компанії по кнопці Додати проводиться додавання організацій. Виберіть підприємство, рахунки якого Ви хочете отримувати і введіть номер свого особового рахунку в цьому підприємстві і суму останньої оплати.
  2. В пункті меню Оплата по кнопці Додати послугу оберіть підприємство, рахунки якого Ви бажаєте отримувати та введіть номер свого особового рахунку в такому підприємстві й суму останньої оплати.

Після додавання компанії Ви зможете отримувати нові рахунки, переглядати старі, отримувати інформацію про успішно прийняті платежі і вносити показання приладів обліку. Таким способом підключіть всі необхідні послуги.

Скасувати підписку можна натиснувши на піктограму Кошик поруч з послугою. За піктограми Інформація можна подивитися детальну інформацію по договору.

Передача показань лічильників

Для внесення показників за лічильниками в пункті меню Лічильники вибрати необхідний лічильник. В полі Попередні показники вказані показання приладу обліку, згідно яких був сформований попередній рахунок. В полі Поточне значення введіть поточні показання приладів обліку. Натисніть кнопку Відправити. Показання приладу будуть передані в обслуговуючи організацію в режимі реального часу, але будуть використані в розрахунках тільки в наступному місяці.

Перегляд та друк рахунків

Виберіть пункт меню Оплата. Прокручуючи вміст вікна вниз, ви побачите всі виставлені на поточний період рахунки.

Відзначте клавішею Пробіл зліва позиції в рахунках, для яких Вам необхідно оплатити послугу. При необхідності, для конкретного рядка послуги в колонці До сплати, грн. змініть суму, якщо Ви з нею не згодні.

Натисніть кнопку Друк.

Перегляд архівних даних

Для перегляду архівних даних і визначення поточної заборгованості в пункті меню вибрати період відображення даних.

Перегляд тарифів на послуги

Для перегляду даних про тарифи обрати пункт меню Тарифи.

Про програму
При необхідності дізнатися номер ліцензії і версії програм необхідно вибрати пункт меню Про програму. Якщо в пункті Ліцензія вказано Демо режим, в Комплексі існують обмеження по можливостях роботи з системою.