Групове формування актів/видаткових накладних

Групове формування може проводитись як з договорів, так й з рахунків до одержання. В залежності від технології роботи установи/підприємства може використовуватися один з варіантів. Рекомендуємо використовувати варіант формування документів на підставі рахунків. Для групового формування актів/видаткових накладних, спочатку треба сформувати рахунки на підставі договорів або вручну. Для коректного формування актів/видаткових накладних специфікація у договорах або рахунках повинна бути заповнена.

Групове формування актів/видаткових накладних виконується у системі Логістика / Облік збуту в модулі Рахунки до одержання.

Відкрити модуль Рахунки до одержання. В реєстрі рахунків відмітити клавішею Пробіл потрібні рахунки (проставити позначки зліва), на підставі яких треба сформувати акти або накладні.

Перейти по пункту меню Реєстр / Сформувати / Групове формування актів або Групове формування накладних. За прикладом формуємо накладні.

За результатами формування накладних система видає Протокол роботи. В даному прикладі одна накладна сформована, за іншим рахунком накладна не сформована, тобто виникла якась помилка. Необхідно перевірити дані рахунку, виправити помилки і повторити групове створення накладних. Натиснути кнопку ОК.