Створення накладної на повернення постачальникові

Для створення Накладної на повернення постачальникові необхідно обрати систему Логістика / Облік закупок та відкрити модуль Накладні на повернення постачальникові.



У реєстрі документів по пункту меню Реєстр / Створити сформувати новий документ.



На вкладці Реквізити заповнити поля:

  • Склад - заповнюється шляхом вибору з довідника, по пункту меню Сервіс / Налаштування можна налаштувати місця зберігання за замовчуванням;
  • Постачальник – по клавіші F3 вибирається постачальник з довідника контрагентів.(В результаті чого, в полі Документ постачання будуть відображені лише документи обраного постачальника);
  • Адреса і Розр. рахунок, Банк - заповнюється автоматично зі списку адрес і реквізитів після вибору Постачальника;
  • ЦВ - центр відповідальності. Заповнюється з довідника Загальні довідники / Центри відповідальності при проведені обліку в розрізі центрів відповідальності. Інакше поле залишити порожнім.


Документ постачання – по клавіші F3 вибрати зі реєстру Прибуткових товарних документів - документ постачання, за яким здійснюється повернення. Якщо не був обраний постачальник, то поле Постачальник заповниться автоматично з документу постачання.



  • Поля Валюта та Курс валюти заповнюється за замовчанням з документа поставки, за яким здійснюється повернення;
  • Сума - заповнюється автоматично після заповнення закладки Специфікація.

Параметри:

  • Повернення сторнує закупівлю - відмітка призначена для списання позиції номенклатури за ціною оприбуткування, зазначеної в прибутковому ордері;
  • Повернення сторнує сальдо за розрахунковим документом - відмітка використовується для контролю сальдо за розрахунковим документом;
  • Нульова сума у взаєморозрахунки - відмітка використовується, якщо повернення не повинно відобразитися у взаєморозрахунках.

Коментар - поле заповнюється довільною інформацією і доступно для коригування в закритому для модифікації документі.

Закладка Специфікація документа формується на підставі специфікації одного або декількох документів постачання. Редагується специфікація по клавіші F4 або по клавіші Ins в таблиці закладки Специфікація.



Вказується кількість, що повертається по кожній позиції специфікації. Введення кількості виконується в діалоговому вікні, що викликається по клавіші Enter. У цьому вікні вказується кількість товару, що повертається. Якщо необхідно, тут змінюється одиниця вимірювання для поворотної накладної, по клавіші F3 в поле з найменуванням одиниці (за замовчуванням пропонується одиниця виміру документа постачання).



Натиснути кнопку ОК.



Списання товару зі складу виконується в пункті меню Документ / Сформувати / Складський ордер (комбінація клавіш Ctrl + О).

Примітка:
Якщо встановлено параметр Автоматичне формування ордерів (пункт меню Сервіс / Налаштування), видатковий ордер буде сформований автоматично при збережені накладної.

Перегляд списку сформованих видаткових ордерів виконується на закладці Ордери.





Для проведення документу до Головної книги обрати пункт меню Документ / Проводки або натиснути на піктограму ДК синього кольору.



Обрати Типову операцію та натиснути кнопку ОК.



Далі потрібно провести документ за допомогою пункту меню Документ / Провести документ або по піктограмі ДК зеленого кольору, в результаті чого, проводки потрапляють до Головної книги.



Сформовано Накладну на повернення постачальникові