Параметри
На вкладці Параметри виконується налаштування податкових моделей, що використовуються за замовчуванням для розрахунку податків в документах і операціях підсистеми, терміну зберігання депонованої заробітної плати, бюджетної касової книги, тощо.
Податкові моделі налаштовуються окремо для банківських (Облік банківських операцій) та для касових операцій (Облік касових операцій), причому при оформленні кожної конкретної операції модель розрахунків податків змінюється.
Поле Термін зберігання депонованої зарплати (у місяцях) використовується при груповому списанні депонованих сум по співробітниках.
В установах та організаціях, які перебувають на бюджеті, касова книга ведеться окремо по бюджетних і позабюджетних коштах.
Для цього встановлюється позначка Бюджетна касова книга.
При включеному параметрі Контроль прив’язки документів до об’єктів обліку при виборі ордера, для прив’язки до касової книги, будуть відображатися тільки ордери відповідних об’єктів обліку та ті, в яких об’єкт обліку не вказаний.
Параметр Автоматичне формування податкових накладних дозволяє при створенні документів платежу, автоматично формувати податкові накладні.
Параметр Заборонити коригування підстави по проведених оплатах забороняє коригувати підстави по проведених оплатах.
Параметр Контроль прив’язки сум платежів до підстав в розрізі документів Закупівель і Продажів при наступних значеннях параметра – ВКЛЮЧЕНО/ВИМКНЕНО, дозволяє:
- Контроль прив’язки сум платежів до підстав ВКЛЮЧЕНО – при прив’язці документа-підстави до платіжного документа відбувається віднесення суми платежу тільки в розмірі залишку до платежу документа-підстави розрахованого у валюті платежу за правилами, визначеними для валютних документів;
- Контроль прив’язки сум платежів ВИМКНЕНО – при прив’язці документа-підстави до платіжного документа відбувається віднесення суми платежу тільки в розмірі залишку до платежу документа – підстави розрахованого у валюті платежу за правилами, визначеними для валютних документів. При цьому існує можливість за допомогою клавіші F4 змінити віднесену суму на величину, більшу або меншу, ніж залишок до платежу.
Також відзначається параметр Контролювати доступ до журналів рахунків-фактур, що дозволяє встановити / заборонити доступ до журналів рахунків – фактур.
Якщо відзначити параметр Довільний курс валюти розноски документів підстав дозволяє ручне введення довільного курсу валюти при оплаті. При підтягуванні документів підстав, сума документа підстави буде перераховуватися за довільним курсом, зазначеним користувачем у вікні рознесення (або в самому документі).
Якщо відзначений параметр Фільтрація по контрагенту операції АЗ при оплаті, то при виборі авансового звіту з документів логістики, у вікні вибору проводиться фільтрація по контрагенту вказаному в рядку авансового звіту. При прив’язці такого авансу, у вікні вибору, при включеному параметрі буде видно тільки рядок з сумою, контрагент якої збігається з контрагентом документа до оплати.
Параметр Створювати платіж із логістики без прив’язки до ОО відключає контроль прив’язки об’єктів обліку до журналів грошових коштів при створюванні платіжних документів із рахунків до отримання/до оплати. Якщо в рахунку обраний певний рахунок підприємства і по ньому є прив’язка до журналу, то параметр Створювати платіж з логістики без прив’язки до ОО відключає цей контроль.
Якщо ввімкнений параметр Контроль оплати при наявності повернення контролюється сума до оплати для документів накладної та рахунку-накладної (збут) за якими є накладні на повернення. В цьому випадку відображати тільки оплати, що відповідають підсумковій сумі оплати по документу з урахуванням повернення. Або ж, якщо оплата здійснюється частинами, відображати в оплаті частину, що лишилася неоплаченою за накладною.
Параметр Інтерактивне оновлення платіжних доручень дозволяє при роботі декількох користувачів отримувати оновлення платіжних доручень в поточному часі у всіх користувачів.
Якщо ввімкнений параметр ТГО «Банк. Платежі» перебір співробітників з відомості нарахувань буде запускатись додаткова програма, яка перебирає всіх співробітників зі списку на перерахування, і заповнює: PTN – табельний номер співробітника, PDR – код підрозділу співробітника, а також повертає суму в розрізі співробітника. Рознесення по аналітиці виконується штатними функціями.
Якщо для рахунків до оплати (отриманню) встановлений параметр Перерахунок у валюту обліку на дату платіжного документа, то сума перераховується по офіційному курсу на дату документа. Якщо цей параметр не встановлений – по курсу, вказаному в певному конкретному рахунку.
Параметр Групувати за розділами в довіднику Підстав виконує групування підстав за розділами підстав.