Списання товару зі складу

Списання товару зі складу виконується по пункту меню Документ / Сформувати / Складський ордер.

Ордер формується на залишок товару згідно специфікації документу, не відвантаженого іншими видатковими ордерами. Ордер формується на частину позицій специфікації документа відвантаження. Для цього попередньо відзначаються необхідні позиції специфікації.

Примітка: Якщо встановлено параметр Автоматичне формування ордерів, ордер формується автоматично при записі накладної, за умови наявності достатньої кількості вільного залишку.
Примітка: Видатковий ордер на підставі Видаткової товарної накладної (Рахунку- накладної на продаж) формується також у реєстрі Документи обліку руху ТМЦ підсистеми Облік запасів.

Список сформованих складських ордерів записується на вкладці документа Ордери або Розрахунки для Рахунку-накладної. У списку вказані дати й номера складських ордерів, а також суми списання у відпускних цінах.

Контроль списання товару виконується в меню Документ / Контрольвідвантажень (комбінація клавіш Ctrl+Enter) на вкладці Специфікація документу відвантаження (див.Створення документа). Комплекс відображає список позицій специфікації із зазначенням кількості по документу і реально списаного зі складу згідно з ордерами.

Підбір КСО при формуванні складських ордерів виконується при формуванні складського ордера на відвантаження, якщо специфікація накладної не прив'язана до картотеки. При цьому, якщо в реквізитах накладної обраний склад, то відвантаження буде проводитися тільки з картотеки обраного складу без урахування налаштування пріоритетів складів. Якщо ж склад знято, підбір КСО проводиться згідно налаштування пріоритетів в картотеках зазначених складів, а в рамках кожного складу – згідно з налаштуваннями підбору КСО номенклатури.

Примітка: Після формування Видаткового складського ордера редагування Видаткової накладної (Рахунку-накладної) забороняється.