Модуль Прайс-листи

Модуль Прайс-листи має закладки : Прайс-листи, Асортименти, Прайс-листи покупців. У прайс-листах зберігаються датовані тарифи на послуги, що надаються з асортименту. Асортимент формуються на підставі довідника номенклатури На підставі одного асортименту можна формувати кілька прайс-листів.

Тарифи з прайс-листів використовуються для формування рахунків на оплату комунальних послуг.

Створюється один асортимент Комунальні послуги. На підставі цього асортименту створюються два прайс-листа Послуги ЖЕКу до 20 числа і Послуги ЖЕКу після 20. Якщо тарифи на послуги не залежать від дати оплати, то досить наявності одного прайс-листа з тарифами.

Перед початком роботи необхідно переглянути тарифи і при необхідності відредагувати. Якщо тарифи в будинках або в рамках одного будинку на одну і ту ж послугу відрізняються, то необхідно для кожного будинку (групи квартир) завести окремі прайс-листи. У прайс-листах тарифи проставляються на дату початку дії тарифу.

Наприклад, для будинків, де тариф для 1 поверху відрізняється від інших поверхів необхідно створити прайс-лист з тарифом для 1 поверху і тарифом для інших поверхів. Таким чином, буде 4 прайс-листа: 2 для першого поверху (тарифи до 20 і після 20 числа) і 2 для інших поверхів (тарифи до 20 і після 20 числа).