+Управління цілями

Модуль Управління цілями призначений для підвищення ефективності ведення діяльності підприємства, модуль дозволяє об’єднувати функції планування, контролю та мотивації співробітників. Він передбачає постановку цілей для підприємства в цілому, окремих його підрозділів, співробітників і проектів, контроль за отриманими результатами й визначення розмірів мотивації працівників. Модуль є зручним інструментом стратегічного управління для широкого кола осіб (адміністрації, служб управління персоналом організації, лінійних керівників), оскільки робить постановку цілей простою та прозорою, дозволяє створювати й ставити ключові цільові орієнтири управління цілями.

​Модуль Управління цілями підтримує:

  • ведення єдиної бібліотеки (довідника) цілей;
  • ієрархічну декомпозицію цілей на різних рівнях (підприємство, структурні підрозділи, працівники) та узгодженнях їх між собою;
  • відстеження результатів досягнення цілей та загальної мети;
  • можливість нарахування премій по KPI, в залежності від результатів виконання цілей за певний період.

Робота з встановлення цілей підпорядковується наступному алгоритму:

  1. Створення узагальнених описів цілей у довіднику типових цілей.
  2. Формування реальних цілей підприємства на основі типових цілей.
  3. Призначення виконавців до реальних цілей.
  4. Внесення даних щодо процесу виконання реальних цілей.
  5. Моніторинг результатів виконання поставлених цілей.

Реєстр цілей формується за датою створення цілі, яка обирається в полі Дата.

Цілі відображаються в реєстрі різними кольорами, в залежності від стану досягнення цілі:

  • чорний – ціль поставлена, призначення цілі ще не відбулось, але є час для її виконання;
  • синій – робота над ціллю триває, є час для виконання.
  • зеленим – ціль досягнута;
  • червоним – ціль недосягнута;

Більш детально про відображення стану досягнення цілей розглядається за посиланням +Призначення цілей.

Меню Реєстр містить перелік загальновживаних функцій, а також притаманних даному модулю. Панель інструментів модулю дублює функції меню піктограмами.

Створення цілі проводиться по пункту меню Створити ціль (), що розглядається за посиланням +Створення реальних цілей. Призначення виконавця відбувається по пункту Створити призначення цілі (), що описано за посиланням +Призначення цілей.

По пункту Типові цілі (довідник) ( ) відкривається довідник цілей, де можна додавати, редагувати та видаляти цілі). Порядок створення довідника типових цілей розглядається за посиланням +Формування довідника Типових цілей.

Пункт Огляд цілей дозволяє перехід в реєстр за типом цілі в межах певного періоду. В полі Період з... по обираються потрібні дати, в полі Типова ціль з випадаючого списку обирається потрібний тип цілі. Більш детальний опис реєстру наведений за посиланням +Огляд цілей та перегляд результатів їх виконання.

За стрілкою відкривається рядок з інформацією про виконавця цілі. Відповідно по стрілки цей рядок закривається.

По пункту меню Результати виконання цілей відкривається реєстр для відстеження стану виконання цілей. Опис реєстру розглядається за посиланням +Огляд цілей та перегляд результатів їх виконання.

Дані реєстрів модуля Управління цілями можна експортувати по пункту Експорт поточного представлення (або за допомогою піктограми на панелі інструментів ??? ).

Друк даних із реєстрів здійснюється за пунктом меню Друк або по піктограмі – ???.

В меню Вид для зручності навігації (переходу) по реєстрах у межах модуля Управління цілями, по пункту меню Шаблон модуля (або за допомогою піктограми на панелі інструментів ??? ) можна виконувати перехід між наявними шаблонами в середині модулю. За замовчуванням, Управління цілями має наступні вбудовані системні шаблони:

  • Управління цілями;
  • Типові цілі;
  • Архів цілей;
  • Цілі (довідник);
  • Результати виконання цілей.

Дані реєстрів модуля Управління цілями підлягають сортуванню, фільтруванню, групуванню, пошуку, закріпленню рядків (див. розділ Вкладки профілю співробітника) та роботі з додатковою панеллю роботи з даними (див. розділ Додаткова панель роботи з даними таблиці