Створення розпорядження на відпуск зі складу

У модулі Розпорядження на відпуск зі складу у полі Журнал обирається журнал, з яким працюватиме користувач та в якому буде створений документ.

Створюється документ Розпорядження на відпуск продукції в реєстрі по пункту меню Реєстр / Створити (по клавіші Ins або за допомогою піктограми на панелі інструментів – ).Форма документа складається з чотирьох вкладок: Реквізити, Накладні, Специфікація, Ордери.



Вкладка Реквізити містить наступні поля:

  • Номер та Дата документу;
  • Склад/експедиція – по пункту меню Правка / Викликати довідник ТМЦ (клавіша F3, шляхом натискання на кнопку зі стрілкою ()) обирається склад для відпуску зі списку. Вибір поля необов’язковий. Якщо склад не вказано, документ Розпорядження на відпуск формується за накладними з різних складів;
  • Експедитор – по пункту меню Правка / Викликати довідник ТМЦ (клавіша F3, шляхом натискання на кнопку зі стрілкою ()) вибирається зі списку Матеріально-відповідальних осіб. При необхідності довідник Матеріально-відповідальних осіб доповнюється на підставі Картотеки співробітників;
  • Водій – по пункту меню Правка / Викликати довідник ТМЦ (клавіша F3, шляхом натискання на кнопку зі стрілкою ()) вибирається з довідника водіїв, що заповнюється в системі Облік автотранспорту;
  • Подорожній лист – по пункту меню Правка / Викликати довідник ТМЦ (клавіша F3, шляхом натискання на кнопку зі стрілкою ()) вибирається зі списку відкритих Подорожніх листів для даного водія. Весь список накладних, що входить в дане Розпорядження на відпуск, автоматично заноситься в обраний Подорожній лист;
  • Автомобіль – заповнюється автоматично за даними подорожнього листа або заповнюється користувачем, якщо Подорожній лист не вибрано;
  • Маршрут доставки товару – по пункту меню Правка / Викликати довідник ТМЦ (клавіша F3, шляхом натискання на кнопку зі стрілкою ()) вибирається з реєстру маршрутів централізованої доставки;
  • Коментар – заповнюється довільною інформацією, поле є для коригування в закритому для модифікації документі.

На вкладці Накладні відображається повний список відібраних накладних. Формується список накладних по пункту меню Документ / Змінити (клавіша F4 чи за допомогою піктограми на панелі інструментів – ). Пропонується список не відвантажених накладних з умовою доставки Централізовано (вкладка Додатково або Подорожній лист), та вантажоодержувачем, що входить в обраний маршрут.



Відзначаються вибрані накладні по клавіші Пробіл або шляхом проставлення відмітки за допомогою лівої клавіші миші. У нижній частині вікна відображається вага брутто й кількість місць за поточною накладною, а також загальна вага та кількість місць за зазначеними накладними разом. За комбінації клавіш Ctrl + Enter переноситься підготовлений список в Розпорядження на відпуск.

У момент формування Розпорядження на відпуск Комплексом надається можливість коригування обраних накладних. Активізується поле документа який нас цікавить в Розпорядженні на відпуск на вкладці Накладні.

Якщо в заголовку документа був обраний подорожній лист, список накладних розпорядження на відпуск заноситься також у Подорожній лист.



На вкладці Специфікація відображається загальна специфікація вантажу, складена за специфікаціями накладних, зазначається їх вага та кількість місць. У накладній, яка підлягає коригуванню, на вкладці Специфікація по пункту меню Документ / Змінити (клавіша F4 чи за допомогою піктограми на панелі інструментів – ) вносяться необхідні зміни у рядки Специфікації документа.



На вкладці Ордери відображаються ордери на дату відпуску запасів. Видаткові складські ордери створюються у однойменному модулі Розпорядження на відпуск зі складу підсистеми Облік запасів (див. посилання Розпорядження на відпуск зі складу).



Після створення ордерів Розпорядження на відпуск зі складу в обох однойменних модулях відображаються в реєстрі документів чорним кольором.