Розпорядження на відпуск зі складу

Модуль Розпоряджень на відпуск зі складу підсистеми Облік запасів призначений для перегляду та формування складських ордері по ньому. Документи Розпорядження на відпуск зі складу формуються тільки в підсистемі Облік збуту, в однойменному модулі Розпорядження на відпуск зі складу.

Документ Розпорядження на відпуск продукції містить вкладки: Реквізити, Накладні, Специфікація, Ордери.



Поля Склад / Експедиція, Експедитор, Водій, Подорожній лист, Автомобіль, Маршрут вибираються з відповідних довідників. При необхідності вводиться Коментар.

На закладці Накладні відображається перелік накладних, що є підставою для формування специфікації (переліку запасів) на відпуск водію/експедитору.



На закладці Специфікація відображається перелік номенклатур з накладних-підстав (рахунків-накладних).



За специфікацією розпорядження на відпуск зі складу в підсистемі Облік запасів формуються видаткові ордери по списанню запасів зі складу, які відображаються на закладці Ордери. При цьому сформовані складські ордери будуть автоматично пов’язані саме з документами на відвантаження, а не розпорядженням.



Видатковий ордер формується за пунктом меню Документ / Сформувати складський ордер. Кількість відпусків за видатковими ордерами відбивається в колонці Відпущено вкладки Специфікація. Якщо на підставі накладної, включеної в список даного розпорядження, ордер був сформований безпосередньо в реєстрі складських ордерів, відвантаження по ньому все одно буде відображене в колонці Відпущено. При необхідності скасувати відвантаження, видалення видаткового ордера також проводиться в реєстрі складських ордерів.

Примітка: Самі Розпорядження на відпуск в даній підсистемі для редагування недоступні.

Згідно з позицією меню Реєстр / Змінити статус (комбінація клавіш Ctrl + S) змінюється статус розпорядження, якщо такі статуси налаштовані для даного документа (модуль Налаштування підсистеми Облік збуту).

Примітка: У Розпорядженні на відпуск продукції можливе включення накладних на відвантаження з різних складів. Видаткові ордери автоматично формуються з відповідних складів при наявності у користувача права доступу до цих складів.