Розпорядження на відпуск зі складу

Модуль призначений для відображення розпоряджень на відпуск вантажу при централізованій доставці.

Розпорядження на відпуск формуються в підсистемі Облік збуту на підставі підготовлених документів на відвантаження – накладних і рахунків-накладних. Розпорядження на відпуск призначене лише для підготовки вантажу при централізованій доставці – тобто складання списку накладних для конкретного рейсу водія і підготовки на їх підставі специфікації товарів для відпуску водієві або експедитору.

Загальні принципи роботи з документами в Комплексі описані в розділі Загальне для всіх систем.

Новостворений документ Розпорядження на відпуск продукції містить вкладки: Реквізити, Накладні, Специфікація, Ордери.

За специфікацією розпорядження на відпуск зі складу в підсистемі Облік запасів формуються видаткові ордери по списанню товару зі складу. При цьому сформовані складські ордери будуть автоматично пов’язані саме з документами на відвантаження, а не розпорядженням. Самі розпорядження на відпуск в даній підсистемі для редагування недоступні.

Видатковий ордер формується за пунктом меню Документ / Сформувати складський ордер. Кількість відпусків за видатковими ордерами відбивається в колонці Відпущено вкладки Специфікація. Якщо на підставі накладної, включеної в список даного розпорядження, ордер був сформований безпосередньо в реєстрі складських ордерів, відвантаження по ньому все одно буде відображене в колонці Відпущено. При необхідності скасувати відвантаження видалення видаткового ордера також проводиться в реєстрі складських ордерів.

Поля Склад/Експедиція, Водій і Експедитор, Автомобіль, Подорожній лист і Маршрут вибираються з відповідних довідників. При необхідності вводиться Коментар.

Згідно з позицією меню Правка / Поля користувача в картці складського обліку доступні поля користувача Картотека складського обліку, що дозволяють введення додаткових реквізитів для кожної з карток. Налаштування полів користувача див. розділ Загальне для всіх систем.

Розпорядження на відпуск продукції

Згідно з позицією меню Реєстр / Змінити статус (комбінація клавіш Ctrl+S) змінюється статус розпорядження, якщо налаштовані статуси документів (модуль Налаштування підсистеми Облік збуту).

Примітка: У Розпорядженні на відпуск продукції можливе включення накладних на відвантаження з різних складів. Видаткові ордери автоматично формуються з відповідних складів при наявності в оператора права доступу до цих складів.