Рахунки за комунальні послуги

Упродовж місяця може бути створений тільки один рахунок на підставі даних по особовому рахунку. Групове формування рахунків рекомендується робити з модуля Особові рахунки. Відзначивши по комбінації клавіш Alt + " + " всі особові рахунки по пункту меню Реєстр / Сформувати рахунки на комунальні послуги проводиться формування рахунків за комунальні послуги.

Сформувати рахунок по одному особовому рахунку можливо в Особових рахунках, виділивши його, і виконати команду по пункту меню Документ / Сформувати рахунки за комунальні послуги).

При необхідності видалення рахунку, робота ведеться в модулі Рахунки за комунальні послуги.

У випадках, якщо в квартирі встановлено декілька лічильників для обліку послуги – в Рахунку на оплату по даній послузі на вкладці Послуги у полі Кількість відображається загальний обсяг по всіх лічильниках.

Після формування рахунків можна роздрукувати квитанції на оплату для передачі мешканцям для оплати:

Також по пункту меню Реєстр / Надіслати квитанції на пошту (комбінація клавіш Shift + Ctrl + V) можна переслати в електронному вигляді на електронну пошту власника особового рахунку. Для відправлення необхідні налаштування в картці контрагента і налаштування даних для зв'язку з поштовим сервером див. Керівництво адміністратора.

У системі є можливість подивитися роз'яснення результатів розрахунку по комбінації клавіш Ctrl + F1. При перебуванні курсору на вкладці Реквізити роз'яснення результатів розрахунку показує підсумкові суми по рахунку за комунальні послуги. Для перегляду сум за конкретні послуги необхідно встановити курсор на вкладці Послуги на обрану послугу, а потім натиснути комбінацію клавіш Ctrl + F1.

Згідно з позицією меню Реєстр / Групове формування / Акти виконаних робіт формуються акти виконаних роботі по виділеним особовим рахунках.