Керування доступом

Налаштування прав доступу для системи Облік комунальних послуг здійснюється в модулі Керування доступом. Комплекс дозволяє визначити права доступу користувача/ролі до інформації тих чи інших документів обліку, ділянок обліку, налаштування системи.

Користувачі, які відображаються в даному модулі, можуть бути показані всі, або ті, яким налаштований доступ до конкретної системі (налаштування головного меню в Ролі). Відображення регулюється відміткою в пункті меню Вид / Показати всіх користувачів.

Налаштування доступу розподілена по вкладках: Документи, Журнали, Статті РГК, Параметри, Налаштування, Довідники будинків.

Для налаштування доступу необхідно в лівій частині вікна Керування доступом вибрати користувача / роль, після чого в правій частині на вкладці Документи на кожен з документів обліку налаштувати права на Створення, Зміна або Видалення операцій. Відмітка проставляється клавішею Пробіл.

На вкладці Параметри доступно встановлення параметра Дозволити очищення таблиці помилок.

На вкладці Налаштування визначається режим доступу користувачів до розділів модуля Налаштування системи Облік комунальних послуг. У модулі Налаштування системи Облік комунальних послуг будуть відображатися ті вкладки, які відзначені в налаштуванні доступу. Якщо немає позначених вкладок, то буде видно всі вкладки.

На вкладці Довідники будинків визначається доступ до вкладок довідника будинків.