Ручне формування записів в журналі продажів

Книга продажів формується на підставі податкових накладних. Однак записи вносяться і користувачем.

Далі розглянемо принципи роботи з модулем через тонкий клієнт.

Додавання запису в книгу продажів здійснюється по пункту меню Реєстр / Створити(по клавіші Ins або за допомогою іконки на панелі інструментів – ): вибирається тип операції (по стандартному відвантаженню (оплаті) товарів; на товари, звільненні від ПДВ (ст.5); на товари, не оподатковувані ПДВ (ст.3,п.3.2); по експортним постачанням товарів), заповнюються необхідні дані: дата запису, покупець, текст примітки, тип документу (вказується по клавіші F3), номер та дата реєстрації. У таблиці вводиться ставка ПДВ і сума запису. Сума без ПДВ і Сума ПДВ запису заповняться автоматично залежно від ставки ПДВ.


Ручне формування записів в журналі продажів

Ручне формування записів в журналі продажів

Виконується пошук і сортування за такими елементами:

  • дата реєстрації в книзі продажів і номер податкової накладної;
  • номер податкової накладної;
  • контрагент.

За комбінацією клавіш Alt + «+» (клавіша «використовується з цифрової панелі)робиться відмітка всіх позицій в податковій накладній, а по комбінації клавіш Alt + «-» (клавіша «-» використовується з цифрової панелі) виконується зняття всіх позицій в податковій накладній.

Згідно з позицією меню Документ / Провести документ (комбінація клавіш Alt + P або за допомогою іконки на панелі інструментів – ), виконується проведення операції запису в журнал продажів з виведенням протоколу перевірки проводок.

Згідно з позицією меню Документ / Відкликати документ (комбінація клавіш Alt + R або за допомогою іконки на панелі інструментів – ), виконується видалення проводок документа.

Згідно з позицією меню Документ / Проводки (комбінація клавіш Alt + Е або за допомогою іконки на панелі інструментів – ), виконується налаштування проводок по документу.