Керування доступом

Підсистема підтримує розмежування прав доступу користувачів інформації до журналів документів. Для налаштування прав доступу вибирається модуль Керування доступом.

Функціонал модулю Налаштування доступний для роботи через тонкий клієнт (десктопна версія Комплексу).

Користувачі, які відображаються в даному модулі, можуть бути показані всі або ті, яким налаштований доступ до конкретної підсистемі (налаштування головного меню в ролі). Відображення регулюється відміткою в пункті меню Вид / Показати всіх користувачів.

Курсор в списку користувачів встановлюється на необхідного користувача, потім на вкладці Журнали в правій частині вікна курсор встановлюється в Списку доступних журналів і проводиться редагування прав доступу на Створення, Зміна, Видалення.

Мал. 1. Модуль Керування доступом. Вкладка Журнали
Модуль Керування доступом. Вкладка Журнали

По кожному виду Журналів документів відзначаються доступні для користувача журнали, визначені на пункті Журнали на вкладці Довідники модуля Налаштуванняабо в модулі Доступ до даних у вікні Журнали документів доступ до спільного системного журналу Документи без журналу.

На вкладці Параметри відмічений параметр Дозволити редагувати дані доступного контрагента в податкових накладних надає доступ користувачам на редагування даних контрагента (ІПН, СПР ПДВ) в проведених в книгу податкових накладних. Параметр Редагування дати початкових залишків – надає право змінювати дати початкових залишків.

Мал. 2. Модуль Керування доступом. Вкладка Параметри
Модуль Керування доступом. Вкладка Параметри

На вкладці Налаштування налаштовується розмежування доступу користувачів до вкладок модуля Налаштування. У модулі Налаштування будуть відображатися ті вкладки, які відзначені в налаштуванні доступу. Якщо немає позначених вкладок, то будуть видні всі вкладки.

Мал. 3. Модуль Керування доступом. Вкладка Налаштування
Модуль Керування доступом. Вкладка Налаштування