Журнал купівель

Модуль Журнал купівель являє собою реєстр записів, сформованих одним з двох способів – користувачем або за податковими накладними.

Робота з модулем Журнал купівель можлива через тонкий та веб-клієнт.

Мал. 1. Модуль Журнал купівель через веб та тонкий клієнт
Модуль Журнал купівель через веб та тонкий клієнт
Примітка: Реалізація модулю уweb версії Комплексу знаходиться у розробці.
Зовнішній вигляд виведення даних у модулі Журнал купівель через тонкий та веб-клієнт ідентичний.

Записи в модулі Журнал купівель створюються кількома способами:

Опції фільтрування та сортування даних модулі Журнал купівель доступні по кожному стовпцю реєстру. Принципи сортування даних, створення фільтрів та інші маніпуляції з даними при роботі через веб-клієнт описані в пункті

Початковий баланс, через тонкий клієнт – у Головний журнал.

Стандартна форма сортування реєстру – за датою. Для зручності роботи використовується фільтр за типом запису, датою реєстрації, контрагента, суми з ПДВ, суми ПДВ (пункт меню Вид / Встановити фільтр), або по клавішіF11.

На підставі реєстру модуля Журнал купівель виводиться на друк стандартна форма книги продажів за пунктом меню Звіт / Формування звіту (або по комбінації клавіш Alt+F9).

За комбінацією клавіш Shift+Ctrl+C (за пунктом меню Реєстр / Зведена таблиця або за допомогою іконки на панелі інструментів –)відкривається вікно Представлення даних, в якому вибирається вид даних для проведення аналізу.

За комбінацією клавіш Shift+Ctrl+E (за пунктом меню Реєстр / Експорт поточного подання або за допомогою іконки на панелі інструментів – ) здійснюється експорт відібраних в поточному вигляді записів в формат Excel.