Пункт Особова картка
У пункті Особова картка вкладки Параметри налаштовується інформація стосовно реквізитів, розділів та обов'язковості заповнення полів особової картки.
Пункт Особова картка використовується для формування особової справи співробітника і використовується в модулі Особові картки працівників.
У верхній частині вікна пункту Особова картка налаштовуються наступні параметри групи Реквізити особової картки:
- Основні – параметр, що потребує обов'язкового встановлення відмітки ;
- Для комерційних підприємств;
- Для бюджетних організацій;
- Для промислових підприємств;
- Для корпоративних підприємств;
- Фази графіків робіт;
- Для податкової служби;
- Для навчальних закладів;
- З наказом ознайомлений – відображати в розділі Призначення і переміщення;
- Для судової адміністрації.
У нижній частині вікна пункту Особова картка налаштовуються Розділи особової картки працівника, необхідні для ведення обліку кадрів в організації. Поточний параметр відмічається по пункту меню Правка / Відмітити або шляхом проставляння відмітки за допомогою курсора миші. Усі розділи можна обрати за допомогою пункту меню Правка / Відмітити все (комбінація клавіш Alt + NUM +). По пункту меню Правка / Зняти відмітки (комбінація клавіш Alt + NUM -) знімаються усі відмітки вибору, за виключенням пункту Загальні відомості.
Повний список Розділів особової картки, що використовуються в даній підсистемі:
- група Загальні відомості: Посвідчення; Адреси; Сімейний стан; Інвалідність; Написання ПІБ на інших мовах; Фотографія; Автобіографія; Коментар; Додаткові гарантії у працевлаштуванні;
- група Призначення і переміщення: Постійні нарахування; Постійні утримання; Заохочення; Стягнення; Сумісник; Індивідуальне табелювання; Підсумований облік; Наставництво;
- пункт Відпустки;
- пункт Лікарняні;
- пункт Відрядження;
- пункт Трудові договори;
- група Стаж: Держслужба; Трудова діяльність; Історія призначення спецзвань; Періоди сплати внесків у ФСС;
- група Розрахункові листи: Відомості для розрахунку середнього заробітку; Податок на прибуток; Фонди;
- група Освіта: Науковий ступінь; Вчене звання; Наукові праці; Володіння мовами; Підвищення тарифу;
- пункт Нагороди;
- група Дисципліни: Начитка лекцій ;
- група Підвищення кваліфікації: Атестація; Щорічна оцінка; Відомості про оцінювання результатів службової діяльності;
- пункт Кадровий резерв;
- група Військовий облік: Військова служба;
- пункт Кримінальна відповідальність;
- пункт Договори ЦПХ;
- пункт Афілійовані особи;
- пункт Поля користувача;
- пункт Вкладення;
- пункт Допуск до державної таємниці;
- пункт Конкурс на заміщення вакансії;
- пункт Спец перевірка;
- пункт Депутатська діяльність;
- пункт Громадська діяльність;
- пункт Наліт годин для льотчиків;
- група Додаткові відомості держслужбовця: Пільги;
- пункт Облік донорських, робіт в вихідні/святкові дні;
- пункт Очищення влади;
- пункт Керівник / Помічник;
- група Авторозподіл: Адмінфункції (адмінпосади); Спеціалізація (категорій справ); Колегії/палати;
- пункт Повноваження;
- пункт Допуск до роботи.
У процесі налаштування підсистеми можлива як активізація раніше недоступних для перегляду розділів особової картки, так і зняття позначки активності у розділів особової картки навіть у тому разі, якщо у деяких співробітників у відповідному розділі введені дані.
Для зміни найменування розділів особової картки служить колонка Альтернативне найменування, що редагується по пункту меню Реєстр / Змінити (по клавіші F4 чи за допомогою іконки на панелі інструментів – ). При перегляді Особової картки назви розділів відображаються згідно назв зазначених у колонці Альтернативне найменування, якщо альтернативне найменування не заповнено – відображається стандартне.
У нижній частині вікна пункту Особова картка налаштовуються рекомендовані реквізити для заповнення та є можливість вказати обов'язкові для заповнення поля.
У правій нижній частині Розділи особової картки курсор встановлюється на відповідний розділ картки, у лівій нижній частині Обов'язковість заповнення полів по пункту меню Реєстр / Змінити (по клавіші F4 чи за допомогою іконки на панелі інструментів – ) викликається вікно Вибір рекомендованих для заповнення реквізитів, де встановлюються відмітки () для реквізитів, що мають рекомендований характер. Поля, що мають обов'язковий характер для заповнення визначаються у лівій нижній частині Обов'язковість заповнення полівз переліку рекомендованих реквізитів шляхом проставлення відповідних відміток ().
Ті поля, які в налаштуванні відзначені обов'язковими для заповнення (становлено відмітку ), при створенні нового запису або редагуванні будуть відображатися блакитним кольором, рекомендовані – синім.
Усі реквізити можна обрати за допомогою пункту меню Правка / Відмітити все (комбінація клавіш Alt + NUM +), а зняти усі відмітки – по пункту меню Правка / Зняти відмітки (комбінація клавіш Alt + NUM -).
У разі, якщо обов’язковий реквізит не заповнений, при збереженні запису дія блокується з повідомленням Не заповнені обов'язкові реквізити. Запис буде збережений тільки при заповненні всіх обов'язкових реквізитів.