Специфікація

Розділ Специфікація містить товарні позиції накладної. Специфікація вводиться по клавіші Ins з номенклатурного довідника або на вкладці Специфікація або вибирається з документа відвантаження (оплати) необхідні позиції, вказується кількість аналогічно тому, як це робиться при формуванні документів покупця в підсистемі Облік збуту.

При взаємозв'язку податкової накладної з документом оплати виконується рознесення призначення грошової операції в коментарі до рядка специфікації податкової накладної. Для проведення такого рознесення стають на рядок специфікації і відзначають рознесення. Обирається пункт меню Документ / Рознестипризначення оплати. Призначення документа оплати копіюється в коментар до обраного рядка специфікації (або по комбінації клавіш Ctrl+F).

Виконується розрахунок податкової накладної за різницею між сумою операції Виписка банку і рознесеною сумою в цій же виписці. Наприклад, при грошовій операції на 100 грн. 50 грн. в цій виписці рознесено по рахунку (рахунку-накладній, договору), то при формуванні податкової накладної формуються 2 податкові накладні: перша на 50 грн. з підставою рахунок, а друга на різницю (100-50 = 50) без підстави з позицією за замовчуванням.

Виконується коригування специфікації податкових накладних в додаткових одиницях виміру.