Облік операцій
На вкладці Облік операцій визначаються товари, сума ПДВ яких включається або не включається до податкового кредиту. При включенні товарів до податкового кредиту вказується: чи вони належать або не належать до складу витрат діяльності або підлягають амортизації, а також вказується мета придбання (оподатковуваний або НЕ оподатковуваний).
При створенні нової податкової накладної вкладка Облік операцій заповнюється автоматично, а товари входять до податкового кредиту.
За потреби зміни статусу на Не входить до податкового кредиту необхідно в полі Податковий кредит змінити клавішею Пробіл тип статусу, після чого стануть активними поля До витрат дільностіі Мета придбання. Установка даних параметрів забезпечує правильне заповнення Книги закупок. Реалізована можливість першої події. Запис до книги закупок заноситься при виході з режиму створення по пункту меню Документ / Запис в журнал купівель (продажів) (або по комбінації клавіш Ctrl + F5)і в реєстрі така накладна відображена чорним кольором. Якщо податкова накладна на покупку при створенні не записується в журнал покупок, то вона відображається синім кольором. Таку податкову накладну записують до книги закупок з реєстру податкових накладних на закупку по пункту меню Реєстр / Запис в журнал купівель (продажів). Скасування запису провадиться за пунктом меню Реєстр / Відміна запису (або по комбінації клавіш Alt + F5). Податкові накладні нумеруються по журналах. Якщо накладна не проведена, то адреса контрагента доступна для редагування. На друк книга закупок виводиться по журналах.
При призначенні підстави в Податковій накладній (рахунок або Рахунок-накладна) та її формуванні з товарного документа з підставою Договір при виведенні на друк в Податковій накладній виводяться дата і номер Договору.
Виконується коригування специфікації податкових накладних в додаткових одиницях виміру.