Довідник банків

Довідник банків в Комплексі поставляється заповнений. При необхідності його змінюють та доповнюють.

Довідник банків призначений для роботи зі списком банків. Додавання карток банків проводиться або імпортом або за пунктом меню Реєстр/Створити або по клавіші Ins.

Вводиться наступна інформація про банк:

  • Код банку.

  • Коротке (використовується для пошуку) і Повне найменування, В розрізі СТО (структурних одиниць) – для централізованого обліку.

  • Поштові та телекомунікаційні реквізити банку.

Якщо в довідник вводиться відділення банку, то необхідно встановити позначку Відділення банку, після цього в поле Осн. Банк вибирається зі списку основний банк.

Далі вводиться інформація про додаткові реквізити, які використовуються Комплексом. До таких реквізитів відносяться БІК (банківський ідентифікаційний код), Телекс, Індекс, SWIFT, Кор. рахунок, Адреса, Таблиця тарифів за послуги по перерахуванню грошових коштів і порядок округлення сум грошових переказів (використовується для розрахунку перерахувань за виконавчими листами).

При встановленні позначки Перерахування збору окремим платіжним дорученням в системі Облік грошових коштів, на збір для зазначеного виду переводу формується окремий платіжний документ. Дана інформація використовується при розрахунку заробітної плати при автоматичному формуванні списків на перерахування.

Довідник банків