Довідник Види валют

Довідник Види валют поставляється частково заповненим. Як правило, введені наступні види валюти – Українська гривня, Долар США. При необхідності довідник доповнюється валютами, які використовуються на підприємстві.

Викликається довідник Види валют з системи Загальні довідники. Довідник містить дві вкладки: Види валют і Типи курсів.

На вкладці Види валют поповнення частково заповненого довідника здійснюється по клавіші Ins, при цьому вказується: Код валюти, Найменування, Код по ISO, Числовий код, Точність, Множник курсу, Написання сум прописом (рід основної та розмінної).

Поле Точність визначає кількість знаків після коми, що враховуються при виконанні операцій з даної валютою.

Поле Множник курсу використовується Комплексом для перерахунку курсу за одиницю.

Правила написання сум прописом визначаються для різних мов, які підтримує Комплекс.

Зважаючи на важливість для Комплексу інформації про валюти, проводиться тільки логічне видалення валют з довідника. Це означає, що дані валюти залишаються в базі даних, проте в списку валют відображаються сірим кольором. Видалений запис відновлюється по комбінації клавіш Alt+F8. По пункту меню Реєстр/Приховати видалені записи такі записи не відображаються в переліку налаштованих валют.

Модуль Довідник видів валют. Вкладка Види валют

Вкладка Типи курсів містить таблицю котирувань (наприклад, Національного банку, комерційний, внутрішній), за якими Комплекс буде зберігати курси валют. Тип курсу валют створюється по клавіші Ins, де зазначаються Код, Найменування та Коментар.

При виборі валюти в документах проводиться одночасний вибір котирування, через яке здійснюватиметься автоматичний пошук курсу на дату. Доповнення та коригування довідника при зверненні з документів не проводиться.