Довідник адрес

Цей довідник використовується при заповненні адрес в різних модулях Комплексу. Довідник має ієрархічну структуру. Створення адреси проводиться по клавіші Ins. Довідник адрес має ієрархічну організацію.

Додавання країни

Після додавання країни встановлюється курсор на потрібну країну і вибором одного із запропонованих пунктів меню по клавіші Enter (Регіони, Райони або Міста), додається нова позиція.

Додавання Регіону, Району, Міста та Вулиці

Після додавання Міст встановлюється курсор на потрібне місто і вибором одного із запропонованих пунктів меню по клавіші Enter (Населені пункти або Вулиці), додається нова позиція.

Після вибору пункту меню, наприклад, Вулиці здійснюється додавання Вулиць по клавіші Ins і у вікні Редагування вулиць заповнюються поля.

Відповідним чином створюється та заповнюється довідник адрес, відповідно до ієрархії.

Переведення довідника в призначений для користувача формат здійснюється за пунктом меню Вид/Параметри або по комбінації клавіш Alt + P. Вибирається пункт Призначений для користувача. Для роботи необхідно перевести довідник у тип Користувальницький. Системний використовується у випадку коли законодавчо обумовлено довідник адрес.

Параметри Довідника адрес

Якщо відзначити параметр Копіювати з системного довідника в призначений для користувача довідник копіюється вся інформація, яка є в системному довіднику.

Якщо відзначити параметр Замінити наявні дані (повний клон), то дані системного довідника при копіюванні в призначений для користувача – видаляються наявні вже в користувацькому довіднику.

Параметр Оновлювати існуючі записи проводить оновлення існуючих у користувальницькому довіднику записів.

Параметр Додавати нові записи додає нові записи у довідник. Параметр Включити протокол дозволяє протоколювати процес (всі помилки, додавання і заміни будуть вноситися до протоколу).

Параметр Лише протокол ніяких дій над таблицями не проводить, але протокол буде сформований для того, щоб подивитися, що змінилося, але не замінювати в базі.

З системного в призначений для користувача довідник можна копіювати всі довідники, що входять до складу довідника адрес або тільки окремі (вибір параметра По вибору користувача) і параметр Дозволити копіювання окремих довідників.

Кнопка Очистити довідник дозволяє очистити вміст призначеного для користувача довідника.