Заявки на корегування

Модуль Заявки на коригування працює як в звичайному режимі так і в режимі централізованого обліку (залежить від довідника, який коригується) і призначений для формування заявки на коригування довідників.

Модуль буде доступний користувачу з будь якою роллю (а також від поточних налаштувань Ролі або Користувача) при увімкненому параметрі Використовувати модуль «Заявки на коригування» (система Загальні довідники модуль Керування доступом).

Заявки на корегування можна створити в таких довідниках:

  • Контрагенти – система Загальні довідники, модуль Довідник контрагентів (через контекстне меню).

  • Графік роботи – система Облік персоналу/Облік праці й заробітної плати/Параметри – Довідник графіків і режимів роботи.

  • Види оплат – система Облік персоналу/Облік праці й заробітної плати, модуль Параметри (в режимі централізованого обліку).

  • Номенклатура – система Загальні довідники, модуль Номенклатура й ціни/Довідник номенклатури.

  • Довідник посад – система Загальні довідники, модуль Довідник посад.

Довідник обирається зі списку по клавіші F3.

В довідниках, що наведені вище, заявка створюється за допомогою пункту меню Реєстр/Заявка або через контекстне меню і обирається подія Створення, Модифікація (Зміна) або Видалення. Необхідні картки обираються з реєстру по клавіші Пробіл.

У разі Створення викликається вікно заявки з полями картки відповідного довідника, куди вносяться дані.

У разі Модифікації викликається вікно заявки з полями картки відповідного довідника, де заповнюються поля, які необхідно змінити.

У разі Видалення, Комплекс запитує про необхідність створення заявки на видалення. Якщо обрана картка використовується в інших довідниках Комплексу тоді, при підтвердженні створення заявка на видалення відкривається вікно Протоколу видалення, що містить інформацію, де використовується вибрана картка. При успішно створеній заявці на видалення, Комплекс інформує, що зміни наберуть чинності після затвердження адміністратором.

Для затвердження заявки на Створення, Модифікація (Зміна) або Видалення необхідно в таблиці реєстру заявок по клавіші Пробіл обрати заявки і виконати пункт меню Реєстр/Затвердити.

Для відхилення заявки на Створення, Модифікація (Зміна) або Видалення необхідно в таблиці реєстру заявок по клавіші Пробіл обрати заявки і виконати пункт меню Реєстр/Відхилити.

Для видалення заявки на Створення, Модифікація (Зміна) або Видалення необхідно в таблиці реєстру заявок по клавіші Пробіл обрати заявки і виконати пункт меню Реєстр/Видалити.

Щоб відобразити або приховати затверджені заявки в таблиці реєстру обрати пункт меню Реєстр/Сховати/Показати затверджені.

Згідно з пунктом меню Реєстр/Оновити або комбінація клавіш Ctrl+F2 проводиться оновлення списку реєстру заявок.

По пункту меню Вид/Історія перегляду або по комбінації клавіш Ctrl+5 в нижній частині вікна Заявки на модифікацію довідників відкривається таблиця реєстру історії дій користувача.

Довідник заявок на коригування