Призначення і переміщення

Пункт Призначення і переміщення відображає реєстр наказів по працівнику і дозволяє створювати новий наказ, змінити дані в наказі або видалити наявний.

Мал. 1. Пункт Призначення і переміщення

Пункт Призначення і переміщення

Накази розміщуються в хронологічному порядку. При розгортанні (шляхом натискання на іконку в рядку запису) даних по наказу на екран виводяться значення тих полів особового рахунку, що змінюються даним наказом.

При використанні підсистеми Облік кадрів накази створюються в модулі Накази й відображаються в даному реєстрі. Якщо підсистема Облік кадрів не використовується, то після внесення дати звільнення працівника в особовому рахунку програма видає вікно для внесення та збереження номеру та дати наказу про звільнення, а ще можливо створювати наказ прямо в картці співробітника.

Новий наказ створюється по пункту меню Реєстр / Створити (клавішаIns або за допомогою іконки на панелі інструментів – ). У вікні Створити вказуються нові значення для одного або декількох полів зі списку (Підрозділ, Посада, Професія, Позиційний рівень, Обліковий склад, Група персоналу, Кваліфікаційна категорія, Ранг, Звання, Чин, Графік роботи, Фаза графіка, Система оплати, Оклад / Тариф та ін.). Для незаповнених полів зберігаються старі значення. Додано поле Базовий місяць індексації доходу. Після вказівки нових значень у полі Введення в дію вказується дата вступу в силу внесених змін. При формуванні нового наказу вказуються його дата, номер і найменування.

Параметр Індексувати заробіток відповідно до зміни окладу/тарифу дозволяє задати індексацію заробітку, якщо в наказі був змінений оклад або тариф. За потреби вказується параметр Місяць є базовим для визначення відсотка індексації доходу. Даний параметр проставляється тільки тоді, якщо цей місяць точно є базовим, інакше проводиться розрахунок базового місяця. За потреби встановлюється параметр Тимчасове призначення. У такому разі обов'язковим є заповнення поля Закінчення дії.

Примітка: Після початкового заповнення даних на закладці Загальні відомості внесення змін до поля Підрозділ, Посада, Професія, Обліковий склад, Графік роботи, Система оплати, Оклад / Тариф, Кількість ставок та інші поля, які мають безпосереднє відношення до розрахунку і обліку зарплати, здійснюються на підставі наказів, які фіксують дату вступу в силу внесених змін. При зміні даних на закладці Загальні відомості при перерахунку заробітної плати за попередні періоди перерахунок проводитися з урахуванням внесених змін, в результаті чого з'являються коригувальні записи про нарахування й утримання заробітної плати і відрахувань у позабюджетні фонди за попередні періоди. При заповненні спочатку основних відомостей через наказ при подальшому коригуванні полів в особовому рахунку Система запитує, чи вносити зміни до останнього наказу або створювати новий.

При створенні наказу на попередження про планове звільнення відповідна інформація заноситься в поля Дата звільнення, Номер наказу, Дата наказу. Дані в поля потрапляють з наказу, якщо використовується підсистема Облік кадрів і заповнюються безпосередньо в картці, якщо підсистема Облік кадрів не використовується. За потреби заповнюється параметр Присвоєння спеціального звання (до вступу). Заповнюються поля Дата присвоєння, № наказу, Дата наказу, Організація. Інформація використовується для розрахунку доплат за спеціального звання.

У модулі Особові рахунки працівників в наборі полів розділу Призначення і переміщення загальних відомостей коригування картотеки при табличному способі коригування необхідно заповнювати поле Базовий місяць індексації доходу.

У вікні збереження змін особового рахунку Внесено нові значення є поле Базовий місяць індексації доходу.

У розділі Призначення і переміщення особового рахунку працівника присутній параметр Зміна окладу за посадою (середній заробіток до зміни окладу не індексується). При включеному параметрі коефіцієнти індексації, розраховані до зміни посади, не застосовуватимуться при обчисленні середньої заробітної плати для оплати відпустки. У разі наступного підвищення окладу працівника, за умови що включений параметр Індексувати заробіток відповідно до зміни окладу/ тарифу, коефіцієнт індексації середнього заробітку буде застосований починаючи з дати переводу на нову посаду.

Ці налаштування алгоритму розрахунку індексації середнього заробітку необхідні при розрахунку відпускних для випадків, коли оклад працівникові підвищено у зв'язку зі зміною посади.

По окремому наказу можна додати Дату та Найменування розпорядчого документу.

На другій сторінці групи Призначення і переміщення вказується інформація про Зміну Прізвища І.П. Запис про зміну прізвища виконується в таблиці по пункту меню Реєстр / Створити або по клавіші Ins і вказується: Дата зміни ПІБ, Підстава (заповнюється з Наказів), прізвище До зміни у називному, родовому, давальному, знахідному і орудному відмінках, прізвище Після зміни у називному, родовому, давальному, знахідному і орудному відмінках.

У полі Попередження про планове звільнення вказується Дата звільнення, № наказу і Дата наказу.

У полі Присвоєно спеціальне звання (до вступу) вказується Дата присвоєння, № наказу, Дата наказу і Організація, що присвоїла спеціальне звання.