Формування звітів

Створення звіту проводиться по пункту меню Реєстр / Створити (клавіша Ins або за допомогою іконки на панелі інструментів – ) .

Мал. 1. Модуль Статистична звітність. Створення звіту. Вкладка Параметри
Модуль Статистична звітність. Створення звіту. Вкладка Параметри

Відкривається вікно Налаштування, у якому дані зосереджені на вкладках:

Параметри,

Показники,

Обліковий склад,

Розділ IV,

Графіки,

Працівники,

Неповний робочий час.

Після налаштування показників відбувається формування звіту. При виконанні контролю налаштування всередині відомості по пункту меню Реєстр / Контроль налаштування або комбінація клавіш Ctrl + Р виводиться протокол з помилковими даними.

Переглянути вміст сформованого звіту можна по пункту меню Реєстр / Відкрити (клавіша Enter або за допомогою іконки на панелі інструментів – ) .

Мал. 2. Модуль Статистична звітність. Перегляд звіту. Вкладка Підсумки
Модуль Статистична звітність. Перегляд звіту. Вкладка Підсумки

У вікні Статистична звітність дані містяться на вкладках:

  • Підсумки – відображаються всі підсумкові показники з округленням, виконаним на підставі законодавства України, зокрема в інструкціях зі статистики заробітної плати і чисельності працівників. Всі підсумкові показники зберігаються в базі даних для подальшого використання в звітах і при формуванні статистичної звітності за наступні періоди, так як через округлення суми з початку року не завжди дорівнювали сумам за всіма зданими звітами;
  • Працівники всі показники деталізовані по працівниках.

Для зручності роботи користувачів та контролю, вибір виду реєстру проводиться за пунктом меню Вид / Вид реєстру (комбінація клавіш Alt + 0).

Увага: Дані реєстрів коригуванню не підлягають. Вони формуються тільки для контролю, можливого виявлення помилок в налаштуваннях або в базі даних. Якщо помилки виявлені, виправити їх можна тільки після зміни налаштувань або виправлення даних по працівнику і переформування звіту.

Дані, сформовані в реєстрах, представлені в розрізі працівників (табельних номерів) і дають можливість контролю кожного показника по кожному працівнику. Якщо у працівника значення всіх показників дорівнює 0, його дані не включаються до реєстру. Якщо в звіті виявлені помилки при заповненні даних працівника (наприклад працівникові не введена стать, або дата прийому-звільнення, або причина звільнення, або деякі види оплати не увійшли під час налаштування показників та ін.), то надається можливість переформування реєстрів після виправлення помилок. Для цього на сформованій довідці натискаємо клавішу F4 і формуємо звіт заново.

Для перегляду даних по співробітнику з вікна реєстру за потреби відкривається особовий рахунок (комбінація клавіш Alt + F5) або розрахунковий лист (комбінація клавіш Alt + F3).

Сформований звіт, за потреби, можна роздрукувати.