Створення податків
Додавання виду податку здійснюється по клавіші Ins або через пункт меню Реєстр / Створити в списку податків (зліва). Вікно довідника податків умовно поділено на дві частини, у лівій відображається список податків, а в правій знаходиться форма створення податку, в якій зазначають Шифр, Найменування податку, Розрахункові формули для нарахування (розрахунок від суми, в яку податок не входить) і вилучення податків (розрахунок від суми, в яку податок входить). Введення формули виконується в редакторі програм, що викликається по клавіші F4. При введенні формули використовуються, викликані по клавіші F3, доступні елементи програм: поля, функції, операції та довідники.
Для включення податку у складську ціну необхідно встановити відмітку Включено в складську ціну, якщо сума податку при оприбуткуванні ТМЦ включається до первісної вартості.
Для створення або редагування податкової ставки, справа, встановити курсор в області заповнення таблиці ставок і натиснути клавішу Ins або через пункт меню Реєстр / Створити. У вікні Введення/редагування ставки зазначається Найменування, Ставка (у відсотках), Код для КПМ, що буде використовуватись при налаштуванні Моделі оподаткування.

Після формування списку податків налаштовуються Моделі оподаткування. Модель оподаткування визначає склад і правила розрахунку податків в первинних розрахункових документах (рахунках, накладних, платіжних документах та ін.). У ній визначаються, які податки включені у введену вручну суму, а які повинні нараховуватися зверху, збільшуючи або не збільшуючи суму до оплати. Кількість моделей необмежена. При введенні документа користувач сам визначає, яка модель буде використана.