Прибуткові товарні накладні
Модуль Прибуткові товарні накладні призначений для реєстрації первинних документів на постачання ТМЦ, що були отримані від постачальників. Види операцій, за якими створюється Прибуткова товарна накладна, розглядаються за посиланням Види операцій, що оформлюються прибутковою накладною.
Робота в модулі доступна в десктопній версії і WEB-версії.
Реєстр прибуткових товарних накладних у десктопній версії.
Реєстр прибуткових товарних накладних в WEB-версії.
Робота з реєстром документів починається з вибору журналу у полі, розміщеному над табличною частиною реєстру – Журнал, з доступних для користувача варіантів.
Основні принципи роботи з реєстрами та документами в Комплексі описані в розділі Загальне для всіх систем.
Меню модуля в десктопній версії значно ширше ніж у WEB-версії, де присутні лише основні функції щодо створення, редагування, видалення прибуткових товарних накладних тощо. Тому далі розглядається функціонал меню у десктопній версії модуля.
Меню Реєстр даного модуля має набір функцій, що притаманні даному виду документів.
Для формування ідентичних прибуткових накладних по групі контрагентів, використовується пункт меню Реєстр / Копіювати для контрагентів або по комбінації клавіш Shift + Alt + F5.
По пункту меню Групове формування створюються одразу по декільком прибутковим накладним складські ордери або, навпаки, видаляються одночасно.
По пункту меню Формування на підставі... створюються прибуткові товарні накладні на підставі товарних документів (наприклад видаткових накладних, накладних на повернення тощо) або на підставі рахунків до оплати.
Створення податкової накладної проводиться по пункту Формування податкового документу, а видалення, через даний модуль, по пункту меню Видалення податкового документу.
При необхідності, в залежності від виду ТМЦ, по пункту меню Формування акцизної накладної створюється така накладна і, відповідно, видаляється по пункту Видалити акцизну накладну.
За пунктом меню Реєстр / Встановити ціну з прайс-листа або комбінації клавіш Shift + Ctrl + K відкривається вікно з вибором прайс-листа. Після вибору прайс-листа запитується дата, на яку потрібно встановити ціну. За замовчуванням у вікні ставиться дата документа. Даний пункт меню активний, у всіх тих випадках, коли можна редагувати рядки.
Згідно з позицією меню Реєстр / Змінити статус (комбінація клавіш Alt + S) виконується зміна статусу документа, із варіантів, що налаштовані у модулі Налаштування, вкладка Довідники / Статуси док-ів (див.Статуси документів).
Порядок налаштування, створення прибуткових товарних накладних, формування з прибуткової накладної похідних документів і контроль розрахунків по оприбуткуванню ТМЦ розглядається за посиланнями: