Акт приймання робіт

Модуль Акти приймання робіт призначений для реєстрації документів, що надійшли від виконавця наданих послуг.

Робота в модулі доступна в десктопній версії і WEB-версії.

Реєстр актів приймання робіт у десктопній версії.

Реєстр актів приймання робіт в WEB-версії.

Робота з реєстром документів починається з вибору журналу у полі, розміщеному над табличною частиною реєстру – Журнал, з доступних для користувача варіантів.

Примітка: У режимі Всі журнали документи доступні тільки для перегляду.

Основні принципи роботи з реєстрами та документами в Комплексі описані в розділі Загальне для всіх систем.

Меню модуля в десктопній версії значно ширше ніж у WEB-версії, де присутні лише основні функції щодо створення, редагування, видалення актів приймання робіт тощо. Тому далі розглядається функціонал меню у десктопній версії модуля.

Меню Реєстр даного модуля має набір функцій, що притаманні даному виду документів.

Для формування ідентичних прибуткових накладних по групі контрагентів, використовується пункт меню Реєстр / Копіювати для контрагентів або по комбінації клавіш Shift+Alt+F5.

По пункту меню Формування на підставі... створюються акти приймання робіт на підставі Рахунків до оплати.

Створення податкової накладної проводиться по пункту меню Формування податкового документу, а видалення, через даний модуль, по пункту меню Видалення податкового документу.

За пунктом меню Реєстр / Встановити ціну з прайс-листа або комбінації клавіш Shift+Ctrl+K відкривається вікно з вибором прайс-листа. Після вибору прайс-листа запитується дата, на яку потрібно встановити ціну. За замовчуванням у вікні ставиться дата документа. Даний пункт меню активний, у всіх тих випадках, коли можна редагувати рядки.

Згідно з позицією меню Реєстр / Змінити статус (комбінація клавіш Alt+S) виконується зміна статусу документа, із варіантів, що налаштовані у модулі Налаштування, вкладка Довідники / Статуси док-ів (див.Статуси документів).

Порядок налаштування, створення актів приймання робіт, формування з них похідних документів розглядається за посиланнями:

Користувацькі налаштування акту виконаних робіт;

Створення акту виконаних робіт;

Формування похідних документів в акті приймання робіт.