Накази

На вкладці Накази налаштовуються види наказів.

При створенні виду наказу (по клавіші Ins або по пункту меню Реєстр/Створити) у вікні вказується:

  • Код наказу;
  • Найменування виду наказу.

На вкладці Властивості вказується Входження типових операцій в створюваний вид наказу.

При виборі перемикача Всі операції (загальний наказ) у вид наказу потраплять всі типові операції. При виборі перемикача Обрані операції (відзначити) відзначаються ті операції, які необхідно включити в даний вид наказу.

Модуль Налаштування. Вкладка Накази. Створення виду наказу

На вкладці Заголовок в режимі редагування вказується Програма формування тексту заголовка наказу.

На вкладці Підніжжя в режимі редагування вказується Програма формування тексту підніжжя наказу. Робота з Редактором програм описана в документі Керівництво програміста.

На вкладці Наказ у таблиці Форми друку наказу по клавіші Ins вказуються Форма друку наказу та Структурна одиниця.

На вкладці Витяг наказу у таблиці Форми друку витягу наказу по клавіші Ins виконується вибір Форми друку та Структурної одиниці.

На вкладці Розпорядження у таблиці Форми друку розпоряджень по клавіші Ins виконується вибір Форми друку та Структурної одиниці.

На вкладці Витяг розпорядження у таблиці Форми друку витягу розпорядження по клавіші Ins виконується вибір Форми друку та Структурної одиниці.

Щоб створити операцію скасування наказу, потрібно перейти в модуль Накази, зафіксувати курсор на проведеному по картотеці наказі. Використати пункт меню Реєстр/Створити операцію відміни (або шляхом натискання правої кнопки миші в спливаючому меню). Шапку наказу на скасування наказу в модулі Наказизаздалегідь можна не створювати. Після вибору з реєстру будь-якої команди по скасуванню на екрані відобразиться вікно вибору проекту наказу для майбутніх операцій: новий або існуючий.