Вкладка Рахунки
У картці контрагента на вкладці Рахунки одночасно можна представляти кілька рахунків організації. При натисканні комбінації клавіш Ctrl + ↑ (по пункту меню Правка / Перемістити вгору) або Ctrl + ↓ (по пункту меню Правка / Перемістити вниз) на записах рахунків проводиться їх переміщення. При цьому якщо рахунок встановлюється на першу позицію, то він стає основним і на вкладці Загальні дані картки прописується даний рахунок.
Номер основного розрахункового рахунку для партнера – юридичної особи, із зазначенням Банку, кореспондуючого рахунку (із зазначенням Банку), Рахунок ПДВ, відображається на вкладці Загальні дані в розділі Банківські реквізити.
Перший запис у списку рахунків на вкладці Рахунки позначається завжди основним розрахунковим рахунком і при формуванні первинних документів проставляється за замовчуванням в відповідне поле. За необхідності в документах можна обрати інші рахунки партнера.
У Комплексі реалізовано контроль введення банківських реквізитів для рахунків IBAN, зокрема:
- поля Номер рахунку та Банк – обов’язкові для введення;
- контролюється введення коду (МФО) банку. За наявності невідповідності виводиться відповідне інформаційне повідомлення;
- за наявності збігів у р/р для різних банків, виводиться відповідне інформаційне повідомлення.

У картці рахунку контрагента наявний параметр Головний в поточній СО. Параметр використовується тільки для підприємств при централізованому обліку. Параметр можна поставити тільки для одного з рахунків контрагента в розрізі поточної структурної одиниці. Далі за встановленим параметром рахунок автоматично буде проставлятися у всіх документах при виборі контрагента.
Додаткові банківські рахунки вводяться на вкладці Рахунки по пункту меню Картка
/ Створити (по клавіші Ins чи за допомогою іконки на панелі інструментів
– ).

У Комплексі реалізовано можливість архівувати розрахункові рахунки контрагентів, якщо вони прив’язані до документів та надалі не використовуються.
Відправлення розрахункового рахунку в архів відбувається через його логічне видалення по
пункту меню Картка / Видалити (клавіша F8 чи за допомогою іконки на панелі
інструментів – ). Комплекс виведене інформаційне
повідомлення перед тим, як виконати операцію логічного видалення рахунку. Архівний
рахунок буде відображатись сірим кольором на вкладці Рахунки
Картки контрагента або, якщо увімкнений параметр Картка / Приховати логічно
видалені (біля пункту стоїть відмітка
), логічно видалені рахунки не відображаються у переліку
рахунків картки контрагентів. Знята відмітка призведе до відображення архівних рахунків
у реєстрі сірим кольором, актуальних рахунків – синім.
Для того, щоб повністю видалити архівний рахунок з Комплексу, використовується пункт меню Картка / Видалити логічного видалені (комбінація клавіш Сtrl + Y) – рахунок видаляється назавжди. При цьому, якщо існують посилання на даний рахунок в документах чи довідниках, то Комплекс повідомить про неможливість процедури видалення.