Закупівельні організації

Довідник Закупівельні організації використовується для ведення реєстру організацій, у яких здійснюють закупівлі. Дані, що введені в цей довідник, використовуються в системі Логістика/Планування закупівель.

Довідник призначений для внесення найменувань закупівельних організацій, які існують на підприємстві. Довідник має вигляд стандартного реєстру.

Створення нового запису в довіднику Закупівельні організації проводиться за допомогою клавіші Ins. У вікні Закупівельна організація заповнюються необхідні поля:

  • Код – задається вручну;

  • Найменування – вказується довільна назва організації;

  • Відмітка Активна ставиться тоді, коли організація здійснює закупівлю і доступна до вибору при створенні Заявок на закупівлю в системі Логістика/Управління закупками/Планування закупівель. У разі зняття відмітки, організація змінює колір шрифту на червоний і не доступна при створенні Заявки на закупівлю.

  • Відмітка За замовчув. для плану закупівель стає активною якщо встановлена відмітка Активна, це означає, що дана організація буде прописана за замовчуванням при створенні Плану закупівель.

  • Коментар – вказується коментар щодо організації, заповнюється при необхідності.

Створення закупівельної організації