Наряди 5

У документах з методом розрахунку Наряди 5 повинен бути список співробітників. Тариф береться з модуля Особовий рахунок співробітника.

Реєстр працівників має вигляд:

По пункту меню Вид/Працівники-відрядно (комбінація клавіш Alt+1) таблиця з колонками: Табельний номер, ПІБ, Дні, Години, Тариф, Відрядно.

По пункту меню Вид/Працівники-премія (комбінація клавіш Alt+2) таблиця з колонками: Табельний номер, ПІБ, Відрядно,% премії, КТУ, Премія, Заробіток.

Працівники-комбінований – у лівій частині екрана представлений список працівників, а в правій відображаються дані по поточному співробітнику. До полів стандартного виду додаються поля Підрозділ, Професія, Розряд, Тарифна сітка, Тариф, Дні, Години, Відрядно, Відсоток премії, Сума премії, КТУ, Заробіток (сума заробітку по роботах+сума премії).

Поле По роботах у реєстрі співробітників заповнюється автоматично після введення даних про виконані роботи. Реєстр робіт для кожного співробітника відкривається по клавіші Enter на кожного співробітника.

Реєстр робіт має 3 види:

Працівники – Відрядно, Працівники-Премія, Працівники – Комбінований, – таблиця з колонками: Підрозділ, Рахунок, Замовлення, Найменування роботи, Час.

Повернення до реєстру працівників здійснюється за командою меню Вихід або по клавіші Esc.

У тому разі, якщо працівникам нараховується премія, у вікні Дані для розрахунку, що викликається по комбінації клавіш Ctrl+R, необхідно вказати вид премії. Ці дані будуть використані при формуванні записів у розрахункові листки співробітників. Сума премії для кожного працівника розраховується як відсоток від заробітку. Відсоток премії для кожного співробітника вводиться безпосередньо в реєстрі. Введення або зміна відсотка премії кільком працівникам одночасно здійснюється у вікні Зміна значень, що викликається по комбінації клавіш Ctrl+V.

Вид оплати для передачі в розрахунковий лист за замовчуванням відповідає виду оплати, встановленому при формуванні документа. За потреби він змінюється як для всього документа (у вікні Дані для розрахунку, що викликається по комбінації клавіш Ctrl+R ), так і для кожного рядка документа (у комбінованому виді реєстру працівників). Встановлюються позначки: Для першого рядка робіт вибрати ШВВ з особового рахунку співробітника; При закритті документа: Не передавати відпрацьований час або Формувати поденний облік по незайнятих днях.Успадковувати відпрацьований час з табеля; Вид оплати для передачі даних в розрахунковий лист.

За комбінацією клавіш Ctrl+U виконується оновлення днів/годин з табеля.

За комбінацією клавіш Ctrl+L виконується підстанова значень з Особового рахунку.

За комбінацією клавіш Ctrl+F5 виконується вибір робіт для співробітника.

За комбінацією клавіш Alt+F3 відкривається Розрахунковий лист співробітника.

Згідно з позицією меню Вид/Налаштування виконується налаштування позиціонування курсору при створенні запису: на поточне поле, на перше поле, на перше незаповнене поле.